HABER

Milletvekilinden Kaya Çilingiroğlu'na suçlama

Ankara (AA)- AK Parti Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin, sözünün arkasında olduğunu belirterek, "Birilerinin, Kaya Bey'e haddini bildirmesi lazım" dedi.Komisyonu Başkanı Şahin, Kaya Çilingiroğlu'nun kendisine tazminat davası açtığını basından okuduğunu belirtti.

"Türk milletinin vekiliyim, Türk milletinin hassasiyetlerini onlarla birlikte paylaşıyorum" diyen Şahin, doğruyu söylemek durumunda olduğunu kaydetti. Bir anket yapılsa halkın çoğunun "kendisi gibi düşündüğünün" görüleceğini belirten Şahin, şöyle konuştu: "Türk milletinin gelenek, görenek ve inançlarında böyle ilişkilerin olağanmış gibi algılanması doğru değil. Bu kadar medyayı kullanan insanların hayatlarıyla ilgili yaptıkları açıklamalar, Türk aile sistemini ve Türk gençlerinin zihinsel dönüşümlerini çok ters etkiliyor. Bunu sürekli izleyen gençler, evlilik dışı beraberliğin ve evlilik dışı çocuk sahibi olmanın çok doğal olduğunu algılayıp, kendi yaşamlarında yapmaya başlıyorlar. Ben bunun, bu millete yapılacak en büyük zarar olduğunu düşünüyorum."

Çilingiroğlu'nu yaşadığı ilişkiye, "çarpık ilişki" dediğini, hale sözünün arkasında olduğunu ifade eden Şahin, "Hafif bile konuştum" dedi. Şahin, Çilingiroğlu'nun kendisine 1 YTL'lik tazminat davası açtığına işaret ederek, "Miktar önemli değil. Birileri, Kaya Bey'e doğruyu şimdi söyledi. Bunu kendisinin kabul etmesi lazım. Herkes Kaya Bey'e, "Kaya Bey, Kaya Bey deyip farklı şekilde pohpohladığı zaman gözünün önündeki gerçekleri göremiyor. Ben gerçekleri söylüyorum; çarpık bir ilişki.... Kaya Bey'e birilerinin haddini bildirmesi lazım" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler