HABER

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan 'maske' isyanı: Görünce üzülüyorum

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan 'maske' isyanı: Görünce üzülüyorum

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yaptığı açıklamada 'maske takılmaması' yönünde gelen taleplere isyan etti.

Bakan Selçuk yaptığı açıklamada "İnanmakta çok zorlansam da 'maske takılmaması, maskenin kalkması' için bize yazan insanlar olduğunu görünce gerçekten üzülüyorum. Bu artık bir rica değil, çocuklarımızın geleceği için bize yardımcı olmalısınız." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bakan önce çocuklara bir tablet sagla , Acun da tutmuş kurda kuzuyu emanet etmiş. Topladığı onca parayı milli eğitime aktarmış. Benim sokağımda sadece 10 tane çocuk var tablet bilgisayar olmadan komşu komşu dolaşıp ders almaya çalışan. Ah be bakan sen kuklasın biliyoruz da bu kadar göz önünde halktan toplanan parayı da iç etmesin sizin abileriniz. Seçim yakın, Ülke de Eğitim sistemini bitirdiniz. Allah Allah diyerek, 50 Yıl sonrasını hayal bile edemeyecek uyuşmuş beyinler yetiştirdiniz. İmam hatip diyerek hem bilgiden hem dinden mahrum nesiller yetiştirdiniz. Allah affetmesin.
Hocam bütün okullarda corona kol geziyor benim çocuğumun hasta olmayacağını garantisini verebiliyor musun özel okullar para kazanacak diye açıyorsunuz okulları
Geri Dön