Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un ziyareti sırasında dikkat çeken an!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi’ne ve müzenin yer aldığı Tarihi Kayseri Lisesi binasına hayran kaldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bakan Selçuk’a müzeyle ilgili bilgiler verdi. Bakan Selçuk, öğrenciler tarafından Kayseri Lisesi marşıyla karşılandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un ziyareti sırasında dikkat çeken an!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi’ne Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra Vali Süleyman Kamçı, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız ve İsmail Emrah Karayel, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve bürokratlarla birlikte geldi.

Taş Mektep olarak da bilinen Tarihi Kayseri Lisesi binasından çok etkilenen Bakan Selçuk, daha sonra müzeyi gezdi. Bakan Selçuk’a müzeyle ilgili bilgiler verildi. Milli Mücadele Müzesi’ni çok beğenen Bakan Ziya Selçuk beraberindekilerle ilk meclisi simgeleyen kürsüde poz verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Milli Eğitim Bakanı Selçuk’a müzede yapılan eğitim çalışmalarından da bahsetti. Bu kapsamda çocuklara verilen atölye çalışmaları takip edildi. Çocuklarla yakından ilgilenen Bakan Selçuk, onlara çeşitli hediyeler verdi.

KAYSERİ LİSESİ MARŞIYLA KARŞILANDI

Bakan Ziya Selçuk, müzenin eğitim müzesi kısmını da ziyaret etti ve örnek sınıfı gezdi. Başkan Mustafa Çelik, eğitim müzesi bölümünde yer alan eşyalar hakkında bilgiler verdi.
Kayseri Lisesinde anlamlı karşılama Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi’ni gezdikten sonra Kayseri Lisesi’ni ziyaret etti. Bakan Selçuk, öğrenciler tarafından Kayseri Lisesi marşıyla karşılandı.

Kayseri Lisesi Marşı’nı dinleyen Bakan Selçuk, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Bakan Selçuk’a çiçek veren öğrenciler bir dönem tüm öğrencilerini şehit veren okulun mezun veremediğini anlatan tabloyu da takdim ettiler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
YOKTAN VAR OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE ONUN KURUCUSU ATATÜRK'E SAYGI DUYMAYAN ZİHNİYET TOPLULUĞUNA BEN SAYGI DUYAMAM.
yoktan var olan mı?
@avare038 Amerikan mandacılığı, ingiliz himayeciliği veya yunan mezalimi altında nasıl bir ırk olurduk. Türk diye bir toplum kalır mıydı bu zamana. Karışmış ne edüğü belirsiz bir nesil isteyenlere lafım yok.
ula bu gözlüklü balina ciğeri mı yemiş. herkes kıyam vaziyetinde yada esas duruşta adam elleri cebinde. bak sen bilmez tanımazsın bunları yarın işinden gücünden ederler ona göre.
@mtngl27 öğretmenlik mesleğini kavrayamamış saygısız bir birey
Bakan gelecek diye öğrencileri ile birlikte 2 saat soğukta bekledi o adam üstelik elleri cebinde değil ceketini düzeltiyor İnsanları bos yere saygısızlığınıza muhatap etmeyin
Gözlüklü balina dediğin kişi Kayseri'nin en basarili beden egitimi ogretmenlerinden biri yılda yuzlerce polis asker yetistiriyor memlekete
Öğrencilerin yanındaki eşofmanlı ve kravatlı sakallılar öğretmen mi? Kılık kıyafet yönetmeliği değişmedi ama, BAKAN böyle sakallı öğretmenler tarafından mı karşılanıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler