Milli Eğitim Bakanlığı'ndan mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlere müjde

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlerden ataması gerçekleşmeyenlere ikinci başvuru hakkı tanıdı. Öğretmenler, söz konusu başvuruları 5-7 Eylül tarihleri arasında yapacak. Bakanlığın Twitter hesabından yapılan mesaja göre başvurular 5-7 Eylül tarihleri arasında, atamalar ise 10 Eylül tarihinde yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlere müjde

Milli Eğitim Bakanlığı, yer değişikliği başvurusu yapan ve atanamayan öğretmenlere ikinci başvuru yapma hakkı tanıdı. Öğretmenler, söz konusu başvuruları 5-7 Eylül tarihleri arasında yapacak.

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlerden ataması gerçekleşmeyenlere ikinci başvuru hakkı tanındı.

ATAMALAR 10 EYLÜL'DE YAPILACAK

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlerimizden ataması gerçekleşmeyenler için ikinci bir başvuru hakkı tanındı. Başvurular 5-7 Eylül tarihleri arasında, atamalar ise 10 Eylül tarihinde yapılacak." ifadesine yer verildi.

Okuyucu Yorumları 3 yorum
gercekten cok enteresan. doguda öğrenmen tutamiyoruz deyip sozlesmeli ogretmenleri 6 sene esir et, tayin hakki verme, çoluğundan çocuğundan eşinden ayri yasasinlar; ya işini ya eşini seç de. diger taraftan kadrolulara yil içinde defelarca tayin hakki ver. sozlesmeli ogretmenler bu ülkenin zencisi mi ki???
aldığınız kaç kişi de MÜJDEYE bak
Çok iyi bir uygulama özelliklede bayanlar için.Formalite evlilikle bir senede istedikleri yere gidiyorlardı.Şimdi 6 sene kıpırdayamıyorlar çok güzel.Batıdaki eş gelsin yanına.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler