HABER

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan bedelli askerlik açıklaması

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bedelli askerlik düzenlemesiyle ilgili konuştu. Akar, 'Çalışma şu anda komisyonda ve Genel Kurulda görüşülecek. Bu çerçevede, gerekli sonuçları hep birlikte takip ediyoruz' dedi.

Kayseri Valiliği'ni ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Akar, gazetecilere kısa bir açıklamada bulundu. Terör operasyonları hakkında konuşan Akar, "Gerekli faaliyetlerimizi, operasyonlarımızı yapmaya devam ediyoruz. En son terörist etkisiz hale gelene kadar operasyonlarımız sürecek" dedi.

bakan-akar-bedelli-askerlik-ulkemize-ve-genclerimize-hayirli-olsun-2-_1037_dhaphoto2

Akar, bedelli askerlik tasarısı ile ilgili olarak "Bedelli askerlikle ilgili Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde ilgili birimlerle gerekli koordinasyon içinde bir hazırlık, çalışma yapıldı. Bu çalışma yüce Meclisimize sunuldu. Bu çalışma şu anda komisyonda ve Genel Kurulda görüşülecek. Bu çerçevede, gerekli sonuçları hep birlikte takip ediyoruz." dedi.

bakan-akar-bedelli-askerlik-ulkemize-ve-genclerimize-hayirli-olsun-2-_1037_dhaphoto3

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
bu herifde bakan olduya ona yanarım
canını vermişlerin şehit olanların, gazilerin , bedeli paramı ? vatan namus borcu para ile mi ölçülür oldu komutanım , bakanım, keşke asker kökenli olarak bunları söylüyen siz olmasaydınız üzücü olan da bu vatan sevigisi vatan borcu namus borcu anlatılmaz yaşanır..oğluma eşim hamile olduğunu bile bile komanda olarak yaptım aslanlar gibi kedi gibi kaçmadım.
ASKERLİĞİ KALDIRIN BU KEPAZELİK BİTSİN.. HER YIL AYNI TİYATRO DEVLETE PARA LAZIMSA MENDİL AÇSIN DAHA FAZLA TOPLAR..
Geri Dön