HABER

Millilere tatil teklifi yağıyor

ANTALYA (İHA) - Dünya Kupası'nda önemli başarılar elde eden A Milli Futbol Takımı'na yapılan bedava tatil önerilerine her gün yenileri ekleniyor.

Turizm Bakanı Mustafa Taşar'dan gelen 'Antalya'da 2 haftalık bedava tatil' teklifinden sonra bir teklif de gazeteci Hamdi Gökbulut'tan geldi. Başta 'Bild' olmak üzere Almanya'nın bazı gazetelerinin Türkiye muhabirliğini yürüten Hamdi Gökbulut, bedava tatil konusundaki ciddiyetini yaptırdığı rezervasyon belgeleriyle de ortaya koydu.

Hamdi Gökbulut yaptığı açıklamada, "Bedava tatil henüz gündemde yokken ben otel yazışmaları ve rezervasyonlarla uğraşıyordum. Şimdi her önüne gelen millilerimize bedava tatil teklifinde bulunuyor. Bu tatil için ellerinde bir belge ve somut hazırlıkları da yok" dedi.

Bedava tatil teklifini sadece Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a değil, Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Mayer Vorfelder'e de ilettiğini belirten Gökbulut, "Ulaşım ve konaklama rezervasyonlarımızı, out-door aktivite anlaşmalarımızın belgelerini de federasyonlara ulaştırdım. Davetimize olumlu baktıkları yönünde duyumlar alıyorum. Umarım düşündüklerimiz gerçekleşir ve iki ülke milli takımlarını bir tatilde buluştururuz" diye konuştu.

Gazeteci Hamdi Gökbulut'un bu girişimlerine sponsorluk desteği veren Club Alibey Genel Müdürü Ahmet Kolukısa ile out-door hizmetleri verecek olan Eurostar şirketinin sahibi Ergün Çubukçu da açıklamalarında, milli takım oyuncularının tekliflerine 'evet' demeleri halinde kesinlikle pişman olmayacaklarını ifade ettiler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön