HABER

Milliyet yazarından ABD izlenimleri: Beyaz Saray'da su bile vermediler

Milliyet yazarı Abdullah Karakuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Trump’ın görüşmesine ilişkin Beyaz Saray’daki izlenimlerini yazdı. Karakuş, Beyaz Saray'da kendilerine su dahi verilmediğini ifade etti. Beyaz Saray’daki gözlemlerini aktaran Karakuş’un yazısının son bölümünde anlattıkları dikkat çekti. “İkram kültürü yok” diye yazan Karakuş, “Konuklara yapılan ikram kültürü de yok Beyaz Saray’da. Su bile ikram edilmiyor” ifadelerini kullandı.

Abdullah Karakuş’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“İKRAM KÜLTÜRÜ YOK"

Heyetin çıkışını Beyaz Saray bahçesinde beklerken güneşte bunalıyoruz. Gazetecilerin oturup haber yazacağı ve bekleyeceği alan yok. Konuklara yapılan ikram kültürü de yok Beyaz Saray’da. Su bile ikram edilmiyor.

Su almak için küçük bir odaya gittiğimizde de sadece 1 dolar bozdurarak alabileceğimizi öğreniyoruz.

"BİR SU ALABİLMEK BİLE BÜYÜK ZAHMET"

Bir su alabilmek bile büyük zahmet Beyaz Saray’da.

Heyetin çıkışında ise yüzlerin güldüğünü görüyoruz.

Özellikle Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun.

Erdoğan ve Türk heyetinin, ABD yönetimine, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in mutlaka iade edilmesi ve PYD’ye yönelik hassasiyetlerimizi açık ve net olarak anlattıklarını öğreniyoruz çıkışta.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 64 yorum
Abd yedirip içirmemiş anlaşılan bizim açları
@izzetiy sende abd uşagısın galiba kendi ülkesinin insanına aç deme agzının kokusu buralara geliyor
@izzetiy aç dediğin insanlar seni temsilen oradalar senin milletinin çıkarlarıiçin oradalar ister sev ister sevme ama saygılı olun ama senin gibilerde nerdeeee saygı..ülkenin çıkarları söz konusu ise en azında bu hususta bile tek olalaım birlik içinde olalım..senin gibilerle birde savaşa girsek yandık anasını satiim en önce siz satarsınız bu memleketi..
@onur_aktoprak_2016 VER MEHTERİİİİİİ
@izzetiy haklısın alışmışlar beleşe orda suya para isteyince zorlarına gitmiş
@sergocmen1976 beni OSLO da PKK İle anlaşarak mı temsil ediyor ? SURİYEDE YPG İLE SÜLEYMAN ŞAH OPERASYONU YAPARAK MI TEMSİL EDİYOR ?
@onur_aktoprak_2016 sen de ağzını çok açma zira yanlışlıkla kömürü yemiş makarnayı yakmış gibi konuşma. Bu ülkenin insanını güneşe tut içinde ATATÜRK varsa gerçektir yoksa sahtedir. Hadi bas git amerikan sermayesi ile kurulmuş akp yalakası. kim uşak iyi biliyoruz.
Bestepede alistiniz demi beles. Orda milletin rizkini oy ugruna dagitmiyorlar onlar sizden daha cok musluman (duzgun)
Türkiyedeki gibi rüşvet hediye kültürü gelişmemiş yalakaliği da orda geliştirmek lazim
Geri Dön