MAGAZİN

Mine öldü mü?

Mine'nin öldüğünden kendince emin olan Deniz de ölmek istiyor. Güven, Deniz'e ölümcül darbeyi indirmek üzeredir.

Mine öldü mü?

Hayatında ilk defa aşık olmuşken büyük bir darbe yemiş ve kalbi kırılmıştır. Güven nasıl toparlanacak? Aslı ile aralarındaki her şey sona mı erdi? Güven böylesine kırılmışken, Aslı ise diğer tarafta ailesine karşı Güven'i savunmakla meşguldür.

KAVAK YELLERİ (YENİ BÖLÜM FRAGMANI - VİDEO)

Leyla'nın söylediği bir yalan daha ortaya çıkar. Bunun üzerine Deniz'in sabrı taşar. Leyla, evden kovulur. Acaba Leyla ne yapacak, geldiği yere geri mi dönecek? Yoksa bu durum onun başka bir şeytanlık yapmasına mı neden olacak? Deniz'in annesi Leman ise herkesin hayatını etkileyecek sürpriz bir isimle karşılaşır. Acaba bu kişi kim?

Mine hala ortalıklarda yoktur. Arkadaşları onun yokluğunun farkına varırlar. İpuçları Su ve diğerlerini uçuruma götürür. Aslı, Mine'nin tarifine uyan bir cesedi teşhise gider. Deniz, Mine'nin uçurumdan atladığına emin olmuştur ve ölüme yürür. Onu durduran olmayacak mı? Yoksa uçurum, herkesi birer birer yutan bir karadeliğe mi dönüşecek? Tüm bu sorular "Kavak Yelleri"nin bu bölümünde yanıt buluyor. Sakın kaçırmayın!

Okuyucu Yorumları7 yorum
 • 1 Oy
  çok saçma bi dizi hala izlenmesi tuhaf
 • 0 Oy
  saçmaladı bu dızı ıyıce. kimin eli kımın cebınde belli deil. Biz türk gençleri bu sekılde kalitesız ılışkıler mı yasıyorz? herkes aklını basına alsın. syg
 • 0 Oy
  bu dizi iyi başlayıp çok berbat, edepsiz bir hal aldı.ama ne yazıkki edepsiz diye tanımlarken bizim insanlarımız böyle değil bu dizi kötü diyemiyorum.dizi toplumun içindek, ahlaksız karaktersiz tipleri ön plana çıkarıyor.kim kimi nerde ne yaptı desek, aşkı memnu, yaprak dökümü masum kalır bunun yanında.çapraz ilişkilerden geçilmiyor.türk halkına yakışmayan şeyler
 • 0 Oy
  pff şu diziden bi türlü bitmedi ..Artık bitirsinler ..!
 • 0 Oy
  Ne ahlakından bahsediyosunuz siz ortada ahlak mı kaldı dışarıda olup bitenlerden haberiniz yok sanırım ki hala bir ahlakımız olduqundan bahsediyosunuz...
 • 0 Oy
  sanki behlül bihter ilişkisi çok Türk toplum ve ahlak yapısına uygun da.. bunları savunma amaçlı değil ama böyle diziler çook..
 • 0 Oy
  sanki behlül bihter ilişkisi çok Türk toplum ve ahlak yapısına uygun da.. bunları savunma amaçlı değil ama böyle diziler çook..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.