Minibüs şoföründen doktora yumruklu saldırı

Bursa'nın Keles ilçesinde, muayene olmak için gittiği sağlık ocağında sıra beklemeden doktorun odasına giren bir kişi, kendisini uyaran doktoru yumrukladı.

BURSA (CİHAN)- Bursa'nın Keles ilçesinde, muayene olmak için gittiği sağlık ocağında sıra beklemeden doktorun odasına giren bir kişi, kendisini uyaran doktoru yumrukladı. Minibüs şoförü olduğu öğrenilen saldırgan polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, Ahmet Vefik Paşa Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi. Muayene olmak için sağlık merkezine gelen 27 yaşındaki B.K., sıra beklemeden Dr. Hamdi S.'nin odasına girdi. Doktorun uyarısı üzerine tartışma yaşandı. "Seninle dışarıda görüşürüz." diye doktoru tehdit eden B.K., tartışarak dış kapıya kadar çıktığı doktora yumruk attı. Dr. Hamdi S., yüzüne gelen yumruklar üzerine kanlar içinde kaldı.

Sağlık merkezinde ilk müdahalesi yapılan Dr. Hamdi S., ambulansla Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Minibüs şoförü olduğu öğrenilen şahıs ise gözaltına alındı.

CİHAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bence yanlı haber kimbilir doktor nasıl davrandı kesin azarlamıştır bagırmış çağırmıştır yoksa adam niye böyle yapsın...Kim durduk yere gibip bir doktora yumruk atara hak etmiştir kesin...
umarım birgün senin gözüne biri bir yumruk atarda birileri haketmiştir der.
Türkiye'de sağlıkçıları dövmek moda oldu :=)
münibüs sösförlerinde genel bir kabadayılık hali var buda baslarında herhangi bir amir,patron vs bulunmamasından kaynaklanıyor, derhal yeni bir yasayla münibüs söförleri sınav ve eğitime tabi tutularak yeniden secilmeli, vu bu isde yaş sınırı konmalı en az 30 yaşından kücükler toplu tasımada söför olarak çalıstırılmamalı...
Diğer Haberler