HABER

Miraboğlu: "Fenerbahçe yaygara yapıyor"

Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, "Fenerbahçe yaygara yapıyor" dedi. Miraboğlu yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'yi 2-1 yenen Kayserispor'un lig sıralamasında daha üst sıralara çıkmayı hedeflediğini kaydederek, şunları söyledi:

"Fenerbahçe yaygara yapıyor. Fenerbahçe, yaygara yaparak yenilginin nedenini hakeme yüklemek istiyor. Fenerbahçeli futbolcular attıkları golden sonra sürekli zaman çalarak ilk yarıyı bitirmek istediler. Centilmenlik dışı sertliklerine hakem de göz yumdu. Semih'in attığı gol ise bariz ofsayttı. Hakem hataları Fenerbahçe'den daha çok bizim aleyhimize oldu. Gole giden Gökhan 2 kez ofsayt olmadığı halde hakemin yanlış kararının kurbanı oldu. Artık Fenerbahçe'nin iyi oynayamadığı değil de bizim daha iyi oynadığımız konuşulmalı.Biz Fenerbahçe'yi eze eze yendik. Fenerbahçe yönetiminin, yan hakeme su atan Carlos ile ilgili tavrını da merakla bekliyoruz."

Miraboğlu, kendilerine 3 gün izin verilen Kayserisporlu futbulcuların perşembe günü Kadir Has tesislerinde toplanarak Sivasspor karşılaşması hazırlıklarına başlayacaklarını da belirtti.

Geri Dön