SPOR

CANLI

Miroslav Stoch'tan ayrılık mesajı

Miroslav Stoch'tan ayrılık mesajı

Fenerbahçe'de Miroslav Stoch, Instagram hesabından ayrılık mesajı yayınladı.

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe'de bu sezon patlama yapması beklenen ancak oynanan maçlarda bir türlü istenilen performansı gösteremeyen Miroslav Stoch, Instagram hesabından Fenerbahçeli taraftarlara ayrılık mesajı gönderdi.

Stoch yönetimin kendisine ayrılmasının daha iyi olacağını ve Fenerbahçe taraftarını asla unutamayacağını açıkladı.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Eskişehirspor maçından kareler](http://media-manager.mynet.com/file/2123501/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4989-fenerbahce-eskisehir.html)

Stoch'un paylaştığı mesajda, "Bu mesajım Fenerbahçeli taraftarlara. Büyük maçlarda her zaman arkamda olan ve destekleyenlerle oynadığım için gururluyum. Ancak bir karar vermek zorundayım. Yönetim bana kulüpten ayrılmamın daha iyi olacağını bildirdi. İlk başta bunu duyduğumda kötü oldum ama iyiyim. Fenerbahçe taraftarı benim için her zaman birinci sıradadır." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
şu adamı harcanızya yazıklar olsun size şu an hangi takıma gitse ilk 11 oynar
ŞENER OZAN VOLKAN FERNANDAO GİBİ KÜLÜSTÜRLER İYİ STOCH KÖTÜ ÖYLE Mİ HADİLENNN....
yanlış takıma geldim deyip kafanı duvarlara vurursun böyle ...seçimler hayatı oluşturur ...
@creasy47 çok doğru..fb transfer zamanında GS de istemişti ama fb transfer politikası GS ye hep köstek olayım,kime transfere gittiyse ben 2 katı vereyim..Stoch da böyle mındar oldu..Futbolcu hem kendini daha çok geliştirceği hemde Futbol olarak bizden üst olan Avrupa ve
Takım
O
Av
P
Geri Dön