HABER

Misket ve para vererek kandırdı!

Oyuncak vermek bahanesiyle evine aldığı 5 ve 8 yaşlarında iki kardeşe cinsel tacizde bulunan sapığa 45 yıl hapis cezası verildi.

Misket ve para vererek kandırdı!
Adapazarı'nda oyuncak vermek bahanesiyle evine aldığı 5 ve 8 yaşlarında biri kız iki kardeşe cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan evli 2 çocuk babası 51 yaşındaki C.K., 45 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Sakarya 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde karara çıkan davaya konu olay 11 Nisan 2004 tarihinde Adapazarı'nda meydana geldi. Anne babaları ayrı olan 5 ve 8 yaşındaki biri kız 2 kardeşi, misket ve para vermek bahanesiyle evine çağıran C.K., iddiaya göre çocuklara cinsel tacizde bulundu. Çocukların olayı anlattığı annelerinin polise haber vermesi üzerine yakalanan C.K. tutuklandı ve hakkında, ‘Çocuğa karşı cinsel istismar ve cinsel amaçlı hürriyeti tahdit’ suçlarından dava açıldı.
Adli Tıp Kurumu’na gönderilen iki küçük kardeşe, ‘ruh sağlıklarının cinsel taciz sonrasında bozulduğuna’ ilişkin rapor verildi. C.K. suçlamaları kabul etti ve pişman olduğunu söyledi.Mahkeme sanığa, ‘hürriyeti kısıtlama ve taciz’ suçundan, 2 çocuk için toplam 45 yıl hapis cezası verdi. Yargıtayın da onaması halinde C.K. indirimlerle birlikte 36 yıl hapis yatacak


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön