HABER

Mobilyacının cesedi bulundu

ANTALYA (İHA) - Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, müşteri kılığında mağazasına gelen 2 kişi tarafından kaçırılılan ve daha sonra işkence sesleri ailesine telefonla dinlettirilen mobilyacının cesedi, Alanya'ya 35 kilometre uzakta bulunan Kuş Yuvası Yolu üzerinde 100 metrelik bir uçurumun dibinde, ayakları telle bağlı ve battaniyeye sarılı vaziyette bulundu.

Alanya'da 7 yıldır mobilyacılık yapan Ahmet Tokdemir (47), müşteri kılığında mobilya mağazasına gelerek, otellerine dekor yaptıracaklarını belirten 2 şahıs ile çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Edinilen bilgiye göre, görgü tanıklarının tarifine göre biri 25 diğeri, ise 35 yaşlarında olduğu tahmin edilen 2 şahıs, ölçü almak bahanesiyle mobilyacı Ahmet Tokdemir'in 07 NKG 06 plakalı minibüsüne binerek yola çıktı. O andan beri bir daha haber alınamayan Ahmet Tokdemir'in sadece telefonla ailesine işkence sesleri dinlettirildi. Ankara'dan Alanya'ya gelen akrabalarıyla birlikte aranan Tokdemir'in izine ise bir daha rastlanamadı. Uzun süredir kayıp olan mobilyacının cesedi, bugün Alanya-Konya Karayolu'nun 35. kilometresinde Kuş Yuvası mevkiinde bulunan 100 metrelik bir uçurumun dibinde bulundu. Cesedin bölgede dürbünle av arayan bir avcı tarafından fark edildiği öğrenildi.

Olay yerine gelen jandarma, köylülerin yardımı ile ayakları telle bağlı ve battaniyeye sarılı vaziyetteki cesedi uçurumdan çıkarttı. Ceset, Alanya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olay yerinde kan olmaması üzerine jandarma ekipleri, cinayetin başka bir yerde işlenip cesedin daha sonra uçurama atıldığı şüphesi üzerinde duruyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön