Moda çekimlerinin kamera arkası

Fransız manken Nabilla Benattia kelimenin tam anlamıyla "fena yakalandı." Hem de bile bile..

Moda çekimlerinin kamera arkası

TAM O ANDA

Fransız manken Nabilla Benattia kelimenin tam anlamıyla "fena yakalandı." Hem de bile bile..


Nabilla Benattia'nın yer aldığı Hollywood Girls adlı reality show'un çekimlerinden ilginç kamera arkası görüntüleri yansıdı.


Hollywood setlerinin bilinmeyenlerini gözler önüne seren reality show'un halka açık bir plajda yapılan çekimlerinde Benattia, bikinisini değiştirmeye çalışıyordu.


Asistanının da yardım ettiği Nabilla Benattia, daha sonra bir havluya sarıldı ve giydiklerini değiştirmeye devam etti.


O anlar da objektiflere böyle takıldı.


Hollywood Girls adlı reality show, Fransa'da yayınlanacak.PANTOLON BOL GELDİ ÇENGELLİ İĞNE TAKTIK

Üzerine bol gelen bir pantolonu çengelli iğne ile daraltan bir kadına rastladınız mı hiç sokakta. Büyük olasılıkla böyle bir durumla karşılaşmarınız hiç. Peki dünyanın en çok kazanan ve ünlü firmalar tarafından paylaşılamayan mankenlerinden biri neden böyle yapmış olabilir. İşte cevabı..


Ünlü manken Alessandra Ambrosio, bir kaç gün önce bir çekimde görüntülendi. Bir giyim firması için objektif karşısına geçen Ambrosio'nun çekimde giydiği kot pantolon bedenine büyük gelince de set ekibi çareyi çengelli iğne ile daraltmakta buldu.

Her ne kadar sıradan insanlara göre pırıltılı hayatlar sürseler de top modellerin işi de hiç kolay değil... Şarkıcı Adam Levine ile yaşadıı aşkla da gündemde olan Behati Pinsloo, önceki gün Miami'de tanıtım yüzlerinden biri olduğu Victoria's Secret firması için objektif karşısına geçti.


Çekimden önce giydiği bikininin kusursuz şekilde üzerine oturması için uzun süre uğraştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler