Mogan Gölü'nde cansız bedeni bulunmuştu! Kahreden detay telefonundan çıktı

Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki Mogan Gölü'nde bulunan cansız bedenin, lise öğrencisi Adalet Ş.'ye (14) ait olduğu belirlendi. Cep telefonunda intihar notu bulunan ve göle atlayarak, yaşamına son verdiği tahmin edilen Adalet Ş., gözyaşlarıyla toprağa verildi. Adalet Ş.'nin ailesinin, ders notları kötü olan kızlarına, "Sınıfta kalırsan seni zorla evlendiririz" dediği iddia edildi. Adalet Ş.'nin yakınları ise iddiayı yalanladı.

Mogan Gölü yüzeyinde çevredekilerce dün akşam saatlerinde görülen ceset, polis ekipleri tarafından sudan çıkarıldı. Hastane morguna götürülen cesedin, anadolu lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi Adalet Ş.'ye ait olduğu belirlendi.

TELEFONUNDA İNTİHAR NOTU BULUNDU

Adalet Ş.'nin yapılan otopsisinde, vücudunda yara izine rastlanmadı. Adalet Ş.'nin montu, telefonu ve kişisel eşyaları ise göl kenarında bulundu. Adalet Ş.'nin telefonunda yapılan incelemede, intihar notu olduğu görüldü. Adalet Ş.'nin, dün öğleden sonra, Mogan Gölü kenarında gezintiye çıktığı, bir süre sonra da montunu çıkarıp, suya atladığı ileri sürüldü.

mogan-golunde-bulunan-ceset-liseli-adaletin-cikti_2034_dhaphoto3

"SINIFTA KALIRSAN SENİ ZORLA EVLENDİRİRİZ"

Adalet Ş.'nin ailesinin, ders notları kötü olan kızlarına, "Sınıfta kalırsan seni zorla evlendiririz" dediği iddiası, sosyal medyada yer aldı. Adalet Ş.'nin yakınları ise bu iddianın doğru olmadığını söyledi.

mogan-golunde-bulunan-ceset-liseli-adaletin-cikti_2034_dhaphoto2

Adalet Ş. için bugün Karagedik Mahallesi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Adalet'in babası Raşit Ş., ağabeyi Ahmet Ş. taziyeleri kabul etti. Cenazeye kızın yakınları ve çok sayıda kişi de katıldı. Adalet Ş.'nin cenazesi, öğle vakti kılınan namazın ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Bu ülkenin en büyük sorunu cehalet bu kadar cahil varken bu ülke daha çok çeker
Şimdi okusan bile bir iş bulamıyorsun zaten , herkes ülkeden kaçma yönünde .
Türkiye’de adalet sadece kadın ismidir dedik o bile değilmiş...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler