"Moral kazandık"

Turkcell Süper Lig 27 Hafta mücadelesinde Galatasaray, Ali Sami Yen Stadyumu'nda konuk ettiği Denizlispor'u 2-1 mağlup etti.
Karl Heinz Feldkamp'ın yokluğunda Galatasaray'ın başında görev alan Ahmet Akcan karşılaşmanın ardından şu şekilde konuştu:

"Yaşanması zor bir 90 dakikaydı. Üst düzey bir oyundu. Zor bir karşılaşma olacağını biliyorduk. İlk yarıda 1-0 geriye düşmemiz, var olan üzerimizdeki gerginliği daha da arttırdı. Defansta oynayan oyuncuların ileride oynamasını sürekli söylüyorduk. Servet'i ortasahaya, rakibin ataklarını kesecek bir noktada görev aldı. Servet çok iyi oynadı diğer arkadaşlarımızın da mücadelesini unutmamamalıyız. Bize moral oldu. Kalli de yarın gelecek, hem Kalli'yi hem de yeni yönetimi 3 puanla karşılamak güzel oldu."

Galatasaray'a 3 puanı getiren Servet Çetin ise şu şekilde konuştu;

"Zor bir karşılaşma olacağını biliyorduk. İkinci yarının 15. dakikasından sonra hücuma yardımcı olmaya başladım. Denizlispor tamamen savunmaya çekilmiş ve atak yapmıyorlardı. Karşılaşmada galibiyeti getiren golü atmak bana nasip oldu, şık bir gol değildi ama 3 puanı getirmesi bizim için yeterli."