SPOR

CANLI

Moral yemeğine damga vuran görüntü

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler, futbol takımıyla akşam yemeğinde bir araya geldi. Keyifli geçen yemekte Vitor Pereira ile Robin van Persie arasındaki samimi görüntü objektiflere bu şekilde yansıdı.

Moral yemeğine damga vuran görüntü

Faruk Ilgaz Tesislerinde organize edilen yemeğe; yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular katıldı.

Samimi bir ortamda yenilen akşam yemeğinde keyifli dakikalar yaşanırken, futbolcular Aziz Yıldırm'a Ajax ve Galatasaray maçlarında galibiyet sözü verdiler.

Yemeğin ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

"Böyle bir akşam da bir araya gelmek çok önemliydi"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, "Öncelikle Başkanımıza ve yönetim kurulumuza bize yapmış oldukları bu davetten ve organizasyondan dolayı teşekkür ediyorum. Saha dışında böyle anlarda beraber olmak ve görüşlerimizi paylaşmak her zaman güzeldir. Özellikle önümüzde çok önemli iki tane maç varken, böyle bir akşam yemeğinin önemi bizim için bir kat daha artıyor aslında. Biz burada hep birlikte olduğumuzu gördük. Birbirlerimizle görüşlerimizi paylaştık. Çünkü bizi bekleyen çok önemli iki karşılaşma var ve bir arada olmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Fenerbahçe için en iyisini yapmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Ve bu amaçla da bu akşam bir araya geldik. Takım halinde birlikteydik ve takım ruhumuzu gördüğümüzü düşünüyorum. Bu maçlara ne kadar hazır olduğumuzu da hep birlikte hissettik. Böyle bir akşam da bir araya gelmek çok önemliydi" diye konuştu.

[Vitor Pereira’dan Van Persie’ye mesaj!](https://www.mynet.com/vitor-pereiradan-van-persieye-mesaj-87655-myspor)
[Pereira-Van Persie krizinde flaş gelişme!](https://www.mynet.com/pereira-van-persie-krizinde-flas-gelisme-86370-myspor)
[Van Persie rest çekti! 'Ya oynarım ya giderim'](https://www.mynet.com/van-persie-rest-cekti-ya-oynarim-ya-giderim-87562-myspor)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler