Motorlu testere ile damat tıraşı

Çorum’da bir düğünde kılıç ve motorlu testere ile yapılan damat tıraşı görenleri şaşkına çevirdi.

Çorum’da dünya evine giren Resul-Ayşe Nacar için düğün töreni düzenlendi. Damat kına gecesine uzun sakalları ile katılınca arkadaşları damada tepki gösterdiler. Kına gecesi sırasında Nacar’ı bir sandalyeye oturtan ve aynı zamanda arkadaşı olduğu öğrenilen berber Fatih Özkan, damadı motorlu testere ile tıraş etmeye başladı. Damadın zaman zaman zor anlar yaşadığı tıraş cep telefonuyla kaydedildi.

CEZA OLARAK MOTORLU TESTERE

Motorlu testere ile arkadaşını düğünde tıraş eden kaynak ustası Fatih Özkan, damadın kına törenine sakallı geldiğini belirterek, “Eskiden damatlar parlak olurdu. Arkadaşımız da sakallı gelmiş. Biz de kınaya böyle gidilmez diye tepki gösterdik. Ceza olarak motorlu testere ile tıraş edelim dedik. Silah atıp insanlara zarar vermek yerine böyle bir şey yaptık. Motorlu testerede zincir yoktu. Videoyu izleyenler tepki göstermiş. Ama burada damada zarar verecek hiçbir şey yoktu. Milleti eğlendirelim dedik. Damada da böyle bir ceza vermek için böyle bir etkinlik yaptık” ifadelerini kullandı.

ARACIN BAGAJINDAN MOTORLU TESTEREYİ ÇIKARDI

Motorlu testere ile damat tIraşının kendisi için de şok olduğunu ve hiç böyle bir şey beklemediğini anlatan damat Resul Nacar ise, “Daha önce arkadaşlar söylemişti. Kınaya gideceğimiz sıra geldi. Böyle sakallı olmaz damat, cezalısın dedi. Önce kılıç çıkardı. Dedim herhalde kılıç ile tıraş edecek. Sonra aracın bagajından motorlu testereyi çıkardı. Ne yapıyorsun abi dedim. Sorun yok dedi. Üzerinde zincir yoktu. Sonra yüzümü köpükledi. Herkes şokta. Müzik falan durdu. Sonra tıraş etmeye başladı. Çok korktum. Damat adayları tavsiyem, sakın böyle tıraş olmasınlar, insan korkuyor” diye konuştu. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Mallıkta biraz sınırlarınızı belirleyin yaaa.. Mecburmusunuz bu kadar mal olamaya yaaa..
Millet Uzayı yarsın geçsin,bizimkilerde laylaylom,Yetenek sizsiniz ede katılırlar bunlar,tövbe Allah
Geri zekalı bunlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler