HABER

Motosikletiyle trafiği birbirine kattı

İSTANBUL (İHA) - İstanbul trafiğinin yoğunluğuna aldırmadan tek tekerlek üzerinde akrobatik hareketler sergileyen motorsikletli genç, görenlerin yüreklerini ağızlarına getirdi. Zaman zaman ölümle de sonuçlanan motorsiklet kazalarından ders çıkarmadığı gözlenen genç, kendisine 'Rüzgar Hakan' denildiğini belirterek, tek tekerlek üzerinde araçların arasından geçtiği sırada düşme tehlikesi atlattı.

Son zamanlarda İstanbul'da meydana gelen ve kimi zaman ölümle sonuçlanan motorsiklet kazalarına her geçen gün bir yenisi eklenirken, hız tutkunu Hakan Yıldız, bu tür kazalara aldırış etmeden lüks yarış motoruyla İstanbul'un göbeğinde akrobatik hareketler sergiledi. Beşiktaş'ta kameralara takılan Hakan Yıldız, yoğun trafiğe aldırmadan hız yaptı. Yaptığı hızla yetinmeyen Yıldız, daha sonra tek tekerlek üzerinde gitmeye başladı. Büyük tehlike oluşturan Yıldız, adeta trafiği birbirine kattı. Beşiktaş'tan Eminönü'ne giden sürücüler, yanlarından tek tekerlek üzerinde hızla geçen sürücüyü görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Hakan Yıldız, trafiğin yoğunluğuna aldırmadan, tek tekerlek üzerinde araçların arasından hızla geçti.

Görüntülendiğini fark edince şovunun boyutunu değiştiren Hakan Yıldız, hızını artırarak motorunun arka lastiğinden dumanlar çıkarmaya başladı. Tek tekerlek üzerinde şovunu sürdüren Yıldız, daha sonra yasak olmasına rağmen tramvay yoluna girdi. Tramvay yolunda da uzun sure tek tekerlek üzerinde ilerleyen Hakan Yıldız, tehlikeli şovunu yol kenarında bekleyen polis memurlarına rağmen sonlandırmadı.

'Rüzgar Hakan' yol kenarında bekleyen polislere aldırış etmeden tek tekerlek üzerinde hız yapmaya devam etti. Polis memurları da, son anda fark ettikleri Yıldız'a herhangi bir müdahalede bulunmadı.

Hakan Yıldız'ın tehlikelerle dolu yolculuğu Galata Köprüsü'nde de devam etti. Köprünün yarısına kadar tek tekerlek üzerinde ilerleyen Yıldız, trafiğin yoğunluğuna aldırış etmeden araçların arasından geçti. Sürücüler, Yıldız'ın tehlikeli şovunu korku dolu gözlerle izledi. Tek tekerlek üzerinde gittiği sırada kaza tehlikesi atlatan Yıldız, motorsiklet üzerinde İHA kameralarına dönerek, "Çocukluğumdan beri motora biniyorum. Bana 'Rüzgar Hakan' derler. Bu bir tutku. Bu hareketlerden korkmuyorum" dedi.

Trafiği alt üst eden Yıldız, araç sürücülerinin motorculara saygı göstermemesinden de yakındı.
İstanbul trafiğinde tehlikeli esen 'Rüzgar Hakan' Galata Köprüsü'nü geçtikten sonra gözden kayboldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön