HABER

Müdürden itfaiyecilere ağır küfürler

Taşeron şirketlere verilmelerini protesto eden itfaiyeciler, sızdırdıkları kasetle İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu Boğaziçi İnşaat Müşavirlik A.Ş. Genel Müdürü Ağırman’dan intikam aldı.

Müdürden itfaiyecilere ağır küfürler

Aralık 2008’de yapılan toplantıda gizlice alınan kayıtta İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu Boğaziçi İnşaat Müşavirlik A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Ağırman’a ait olduğu belirtilen kayıtta hem itfaiyecilere hem de sendikacılara ağır küfürler sarf ettiği görülüyor.

Gizli kayı yapılan toplantıda sendika üyelerine seslenen Ağırman “Siz boş kaleye gol atacakken hep auta gönderiyorsunuz” dediği duyuluyor.

İşte Habertürk gazetesinin yayınladığı ağır sözler
: - Kadrolu itfaiyeciler size ikinci sınıf insan muamelesi yapıyor. Benim elemanlarıma ikinci sınıf insan muamelesi yapan kadroluların anasını belleyeceğim -

Üst yönetime kötü raporlar veririm….

Sendika sizi kurtaramaz.

- Ben teşkilatçı adamım Benim referans olduğum bir adam sendikaya üye olmuş. Birini döveceksem onu döverim, sesi çıkmaz…

- Sendikacı değil ne olursan ol, maaşların maaşların geç ödenmesini kullanıph ib..lik etmeyeceksin. Sendika, sizden elde ettiği kesintilerle her ay 70 bin TL gelir elde ediyor. Ama o ib..ler bunu size anlatmaz.

Geri Dön