HABER

Müdüre kızdı, çatıya çıktı

TRABZON (İHA) - Yardım istemek için Trabzon Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Gülden Ünal ile görüşmeye giden Cevat Güllüoğlu, kendisi ile görüşülmemesine kızınca valiliğin çatısına çıkarak intihara teşebbüs etti. Güllüoğlu, polis ekipleri tarafından güçlükle ikna edilerek çatıdan indirildi.

Edinilen bilgiye göre, Cevat Güllüoğlu (16), bugün öğle saatlerinde Trabzon Valiliği'ne gelerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Gülden Ünal ile görüşmek istedi. Ünal'ın kendisiyle görüşmek istememesine kızan genç, valiliğin çatısına çıktı. Gülloğlu, polis ekipleri ve valilik çalışanları tarafından ikna edilmeye çalışılırken, itfaiye ekipleri çevrede tedbir aldı. Branda açan ve merdiven uzatan itfaiye ekiplerine Güllüoğlu tepki gösterdi. Valilik çalışanları ve vatandaşlar uzun süre olup bitenleri izledi. Cevat Güllüoğlu, ikna edilerek çatıdan indirildi.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Cevat Güllüoğlu'nun çalışmak üzere Karabük'ten bir süre önce Trabzon'a geldiği ve yaklaşık 2 ay önce Moloz'da 7 katlı bir apartmanın çatısına çıkarak yine intihar teşebbüsünde bulunduğu bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön