HABER

Müge Anlı'ya yasak aşkı itiraf etmişti! Flaş gelişme

Kayıp diye aranan Safiye Ünlübaş, 'Eniştesiyle kol kola geziyor' iddiasının ardından Müge Anlı'nın programına katılıp, "Kocamın patronu eve gelip bana tecavüz etti, sonra hep eve gelip gitmeye başladı. Kocam ilişkimizi öğrenince patronunu öldürdü" itirafında bulundu. Ortağını öldüren Arif Ünlübaş için 24 yıl hapis cezası istendi. Kadın, aynı zamanda görüntüler için de konuştu. "Ablamın kocası beni beğeniyordu" dedi.

İstanbul'da Arif-Havva Çatal çifti, kızları iki çocuk annesi Safiye Ünlübaş'ın (23) bulunması için Müge Anlı'ya başvurmuştu. Canlı yayına bağlanan bir akraba, "Kayınbiraderi Recep Ünlübaş ile Çorlu'da kol kola geziyor" iddiasında bulundu.

'TECAVÜZ ETTİ

İddia üzerine programa canlı bağlanan kadın "Kocam kumar oynardı. Eve patronu Sabri Altunbey'i (41) getirirdi. Sabri Bey bir gün 'Bundan sonra kocanın maaşını sana vereceğim' dedi. Kocam da onayladı. Sonraki günler Sabri Bey eve gelip gitmeye başladı ve bir keresinde bana tecavüz etti. Kocam bunu daha sonra duydu.Bana 'Onu öldüreceğim, seni de boşayacağım' dedi. Daha sonra Sabri Bey'in öldürüldüğünü duydum. Kocam ortadan kayboldu" deyince cinayet çözüldü. Recep Ünlübaş ile Arif Ünlübaş cezaevine gönderildi.

AĞABEYİ AZMETTİRMİŞ

Sabah gazetesinden Ali Oktay'ın haberine göre; İddianamede; ağabeyi tarafından azmettirilen Arif Ünlübaş, eşiyle ilişkiye girdiğini öğrendiği iş ortağı Altunbey'i av tüfeğiyle 4 el ateş ederek öldürdü. Arif Ünlübaş'a haksız tahrik altında tasarlayarak adam öldürmek suçundan 24 yıla kadar hapis istendi, ağabeyine ise "Tasarlayarak öldürmeye azmettirme ve suç delillerini yok etme" suçlarından ağırlaştırılmış müebbet talep edildi.

itiraf-etti-ve-tutuklandı-214x300


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
Sözde %99 müslüman ülkeyiz olanlara bak. Çocuk tecavüzünden, ensest ilişkiden , tacizden geçilmiyor memlekette!!!.
@scilachiandfibonachi_2017 islamın dünyaya dagıldı ülkedede aynı
@ardaank sen benim ne demek istediğimi bile anlamamışsın. Burada lafım müslümanlığa değil kendine müslüman deyip bunları yapanlara. Bir daha okuduğunuzu iyice anlamanızı tavsiye ederim.
Abazanlığın müslümanı ateisti olmaz.
@scilachiandfibonachi_2017 müslüman olan birkimse bunları yapmaz.
Ya bu en arsızlık utanmazlık hayasızlık , bu ne kendini bilmezlik ayvazlık ya. Bu kadın kim arkadaş yada bu kadına niye çıkıp çıkıp birşeyler anlatıyor insanlar. Polis nerde savcı yokmu memlekette de bu kadın hem ahlaksızlık hemde aile bütünlüğünü parçalayıcı program yapıp nemalanıyor. ALLAHIN BELASI .
Adnan hocadan kurtulduk sıra müge anlı da zinayı teşvik eden bir yapım. Ahlak ve namustan bahsedenler bir kere izlesin nerelere teşfik ettiğini anlarsınız.
Geri Dön