Müge Anlı'dan tepki çekecek gaf

Hac sırasında kaybolan babalarını bulmak için Müge Anlı'ya başvuran acılı ailenin hikayesi yürekleri yakarken, Müge Anlı "Hiç değilse ölüsüne ulaştık" diyerek ilginç bir gafa imza attı.

Müge Anlı'dan tepki çekecek gaf

ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, hac sırasında kaybolan Bekir Sevinç ile ilgili son dakika gelişmesini verirken ilginç bir gafa imza attı.

"SADECE VALİZİ DÖNDÜ"

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Bekir Sevinç'in oğlu, "Babam Bekir Sevinç, Nevşehir kafilesi olarak Kayseri Hava Limanından Hacca giden kafiledeydi. Babam gitti ama bize sadece valizi döndü" ifadelerine yer verdi.

müje_anlı

"ÖLMÜŞ OLACAK AMA EN AZINDAN CENAZESİNİ ALACAKSINIZ"

Canlı yayında 85 yaşındaki Bekir Sevinç'in 20 kişilik morgda olduğunu söyleyen Müge Anlı skandala imza attı. Başarılı sunucu, bu bilgiyi aile ile paylaşırken, "Ölmüş olacak ama en azından cenazesine ulaşacaksınız" sözü damga vurdu. Bu da güzel bir gelişme diyen Müge Anlı, "Gidilecek, bakılacak inşallah onlardan birisi. Şimdi cenazesi bulunacak" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Bu gaf değil, gayet normal bir ifade. Kayıp kişilerin ölüsünün dahi bulunması, kayıp yakınları için acı da olsa bir nebze rahatlatıcı olmaktadır çünkü hiç olmazsa mezarının başında dua edebilmektedirler. Bu gibi durumlarda hukukta da ölüsü ifadesi kullanılır. Ölüsü yerine cesedi deseydi, belki o zaman eleştiri konusu olabilirdi.
Az bile demiş, bu tür programları yasaklamazsan, adaleti burada ararsan daha çok laf duyarsın. Olsun, millete kafi, izleyin bunları görün ebenizin hörekesini.
bence 85 yaşındaki birine söylencek normal bi laf bu durumda insanlar cenazeyi olsun görmek mezarında bir fatiha okumak ister kadın türkiyede işini en iyi yapanlardan boşuna kötülemeye çAlışmYa gerek yok
Diğer Haberler