Muğla'da yakalanan insan tacirinden herkesi şoke eden sözler!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yasadışı yollarla Yunanistan’ın Kos adasına 39 mülteci kaçırırken yakalanan 3 insan taciri tutuklandı. Cezaevine götürülen zanlının gazetecilere, “Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum” demesi ‘pes’ dedirtti.

39 mülteciyi yasa dışı yollardan Yunanistan’ın Kos adasına kaçırmaya çalışırken yakalanan H.P., M.K., ve M.B.B., Bodrum Kom Grup Amirliği ekiplerince yapılan araştırma sonucunda olayın organizatörü olduğu tespit edildi. Gözaltına alınan 3 şüpheli sorgularının ardından Adliyeye sevk edilerek hakim karşısına çıkarıldı. Mahkemeye çıkarılan 3 şahıs “göçmen kaçakçılığı suçundan” tutuklandı.

"YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM"

İnsanları göz göre göre ölüme yollayan 3 şahıs tutuklandıktan sonra adliyeden çıkışında söyledikleri sözler pes dedirtti. 1 şüpheli adliye çıkışında yüzünü gizlerken 1 şüpheli ise kameralara şov yaparak “Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 3 şahıs rahat tavırlar sergileyerek gülmesi ise bu kadarına da pes artık dedirtti. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bunlar ülkemizin kahramanları bence hemen serbest bırakılmaları gerekir ve daha çok mülteciyi yurt dışına göndermeleri için devletin bunlara yardım etmesi gerekir..
arsız bunlar. cezalar caydırıcı olacağına ülkemde özendirici.
bu gımbık sosyal medyayı iyi takip ediyor herhal fenomen bi laf ama eskidi yenisi yarışmacı arkadaşlar sana içeride başarılar dileyecek gımbık herif
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler