Muhalif davulcu

Bakırköy sokaklarında kendi lisan-ı haliyle direnen davulcu sosyal medyada fenomen olma yolunda ilerliyor.

"Orantısız davulun sesi uzaktan hoş gelir. Sahurda direniş bir başkadır..." başlığıyla paylaşılan videoda davulcunun söylediği maninin sözleri ise şöyle:

Bakırköy, Meydan, Millet
Konu Komşu Kim Varsa Davet Et
Her Akşam 21-23 Arasında
Kartaltepe Gezi Parkı'na Hücum Et

Senin İçin Ordayız Bilmelisin
Toplayıpta Gençleri Gitmelisin
Burada Sevgi de Var Direnişte
Bakırköy Dayanışması'na Gelmelisin

Gel Beraber Olalım
Omuz Omuza Duralım
Her Akşam 21-23 Arasında
Kartaltepe Gezi Parkı'nda Buluşalım

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bİ SEN KALMIŞTIN DİRENMEYEN DAVULCU.. SENDE DİREN TAM OLSUN .
Savcılığa bunuda şikayet edelim mi Başbakanım? Din istismari var atara atar yapmış yani ;)
Diren diren de, seni bilmem seni tanimam ama harektinden sahtekar olduğunu diye bilirim sen başta başkalarını dini sitismar ediyorlar, dini kulanarak milleti kandırıyorlar duşunduğunden ve bunun propagandasını yaptığından şuphem yok. Burda aynısını kendin yapıyorsun, davul çalıp milleti sahura davet etmek alla için yapılır, davul çalıp sokaklarda milleti uyandırmaya çalışan davulcular allahın zikri ağızlarından duşmez sen milleti galiyane protestolara çağırıyorsun hemde dini kulanarak utan! utan!
Davul kasnağına kağıdı asmışlar ama davulcu okumayı becerememiş.Senaryonu yazan yazmış ama oynayan oynayamamış.Kötü bir flim..ses berbat görüntü çirkin..
onlarla ortaklıgınız ezeldendir hani sizin mazlum dedikleriniz aglama duvarına gitmişti ya akrabalarınıza şirin görünmesi için akp mazlumdan yana tavır almış zaliminyanında degil karşısında durmuştur neden siz kendi dostlugunuzu başkasına yamıyorsunuz
Diğer Haberler