Muharrem ayı törenlerinde bir kişi yanlışlıkla kendi başını kesti

Hindistan'da düzenlenen Muharrem ayı törenlerinde bir adam kılıç gösterisi sırasında korkunç şekilde can verdi.

Muharrem ayı törenlerinde bir kişi yanlışlıkla kendi başını kesti

Geçen günlerde Hindistan'ın Bihar eyaletinde düzenlenen Muharrem ayı etkinlikleri sırasında 60 yaşındaki bir adam yanlışlıkla boynunu kesti.

KAN KAYBINDAN ÖLDÜ

Yerel internet sitesi Aajtak Today’in haberine göre, Muhammed Sayum isimli 60 yaşındaki adam hastaneye yetiştirilmeye çalışılırken kan kaybından hayatını kaybetti. Olay sonrası alanda büyük kargaşa çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
allah akıl fikir versin . bu nasıl bir inanç arkadaş bu insanlar neyin derdinde neden insan gibi yaşayamıyorlar hangi amaca hizmet ediyor. keşke göktaşı düşsede bütün insanlık yok olsa.
aynı inanç metayi ibadet sayan kabede seytan taşlamada da var. tum musluman ulkelerde kurban kesmede. sana katılıyorum. inanç sadece kalben yapılır gonulle yapılır. olayları sembolize etmek batıllık ve daha derinine inincede şirk tir. allahımızın bu tarz sekilciliklerle alakadar oldugunu sanmıyorum. insanlik icin daha önemli meseleler var. birbirimize sahip çıktıkça dinimizede sahip çıkarız. once insandan baslamali. bos islerle ibadet yaptigimizi saniyoruz.
@erkin_2018 bence, sence, onca, ben sanmıyorum, bana göre, bana kalırsa, vsvs.. ile herkesin canı istediği gibi ayrı ayrı din olmaz. Allah'ın emirleri açık. merak eden açar okur öğrenir. kafana göre laylaylom yaşayıp, sorana müslüman numarası yapmakla, kendin hariç kimseyi kandıramazsın. işine gelen inanır, işine gelmeyen inanmaz. herkes müslüman olacak diye bir kural yok.
ZATEN KAFASINA FAZLA ÇALIŞMADIĞI İÇİN KÖKTEN HALLETMİŞ
İş kazası diyelim...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler