Muharrem İnce'den Adıyaman mitingine damga vuran hareket! Fotoğraf çekmek isteyen vatandaşı ittirdi!

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Adıyaman mitinginde kendisiyle fotoğraf çekmek isteyen bir vatandaşı ittirmesi kameralara yansıdı. Muharrem İnce'nin korumaları daha önce de İzmir'de İnce ile selfie çektiren vatandaşı bir anda sahneden savurup aşağı atmıştı. İnce daha sonra vatandaşı arayıp özür dilemişti.

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü yanındaki alanda miting düzenledi. Miting öncesi İnce'nin sahneye çıkarken yaptığı hareket büyük tepki topladı.

FOTOĞRAF ÇEKMEK İSTEYEN VATANDAŞI İTTİ

Muharrem İnce mitingde konuşmaya başlayacağı esnada kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen bir vatandaşı iterek kürsüye çıktı. O anlar kameralara yansıdı. İnce daha sonra halkı selamlayarak mitinge başladı. İnce, mitinge de "Oy aman aman, burası Adıyaman" türküsüyle başladı.

indir

DAHA ÖNCE DE KORUMALARI BİR VATANDAŞI FIRLATMIŞTI

Muharrem İnce'nin İzmir'de yaptığı konuşma esnasında bir vatandaş sahneye çıkmıştı. İnce ile selfi çektiren vatandaşı korumalar bir anda sahneden savurup aşağı atmıştı.

ARAYARAK ÖZÜR DİLEMİŞTİ

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce dün korumasının sahneden attığı vatandaşı telefonla arayarak özür dilemişti.

"KUSURA BAKMA OLUR MU"

Olayla ilgil konuşan Muharrem İnce, “Sahneye çıkınca koruma arkadaşlar sana biraz sert davranmışlar. Benim yanımda çalışanların sorumluluğu da bana aittir. Ben özür diliyorum onların adına, yok sen özür dileme. Kusura bakma olur mu. Haydi bütün aileye selam söyle.” demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 79 yorum
İşiniz gücünüz provake işiniz gücünüz dalavere. Asla indiremeyeceksiniz. İNCE İNCE GELİYORUZ.
Bunun provoke olayıyla ne alakası var laf olsun diye yorum yapıyorsunuz tek bildiğiniz biat etmek oradaki partili bir insan muharrem beyi seviyor ki resim çekecek bir partili ama incenin yaptığı yakışıksız bir hareket bunu nerenizle yorumlayıp provoke bir olay olarak yorumluyorsun.
Kötüler hiçbir zaman gerçek yüzlerini gizleyemiyorlar.sizigidi pamukprenses kılığına girmiş cadılar sizi.
YALAN HABER YAPMAYIN ADAMI TAV ETMEYİN VİDEODA MUHARREM İNCE İTMİYOR ADAMI KORUMASI İTİYOR MUHARREM İNCE GÖRMÜYOR İTTİRDİĞİNİ
Kör musun arkadaşım nerenle izliyorduk videoyu. İnce ittiriyor işte.
Yav he he ha...zaten o adam da Muharrem Incenin dubloru hatta...sizi gidi showmenler sizi
5-6 sn tekrarın bittiği ana dikkat et bari gözle görüneni inkar etmeyin...
@xavier_1964_syvmn ön yargı gözünüzü kör etmiş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler