Muharrem İnce'den canlı yayında FETÖ iddiası!

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, FOX TV'de katıldığı programda Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. İnce, 17-25 Aralık'tan sonra FETÖ okullarına devletin ekonomik destek sağladığını söyledi.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “Liderler FOX'ta” programına katıldı. Cumhurbaşkanı olması durumunda FETÖ ile nasıl mücadele edeceğini anlatan İnce, bir de önemli bir iddiada bulundu.

Elinde önemli belgelerin olduğunu ifade eden İnce, Hükümeti kastederek, “FETÖ’yle ilgili 17-25 Aralık’ı bunlar milat kabul ettiler. Bu süreçten sonra FETÖ’ye ekonomik destek sağladılar. Bunun belgeleri var. FETÖ’nün okullarına bakanlıklar aracılığıyla nasıl devlet tarafından yardım edildiğini ortaya çıkaracağım. 1 hafta-10 gün tartışılsın sonra bu belgeleri açıklayacağım” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
kolpacı kemalin kolpacı uşağı senide bir seçime satın aldılar
belge işi yine abooo .bunlarda bir belge hastalığı var gidiyor
@mahmutok76 sende aziz nesin DEYİMİ hastalığı var
karsidaki ispatlamazsaniz namertsiniz diyor ne yapsinlar.
ne o korktunuz mu ?
@mahmutok76 yobaz kafa
Buda başladı Bay Kemal gibi elimde belgeler, dosyalar var demeye.Dediğin şeyi herkes biliyor,bilmediğimiz bir şey söyle,Mesela Chp içindeki fetöcüleri,Pkk'lıları söyle.Sezgin Tanrıkulu Aponun avukatlığını yapmış partinde ne işi var onu söyle.
@mirkan26 ula her bir mensubunun fetöyü övdüğü akqden tek bir fetöcü çıkmadı da şimdi diğer herkes fitöcü oldu dimi. akqden çıkmıyorsa başka yerden çıkmasına imkan yok zaten, bu laf kalabalığı ile suç bastırma dönemi bitti artık, bunu öğreneceksiniz.
ispata ne gerek var, ne istedilerse verdik , kandırdılar diyenler hala devlet yönetiyor, aramaya gerek yok
akape fetö ye yardımını hiç kesmedi ki. akape nin bütün siyasileri hala fetöcü.
biryerde portakal diğerinde ince yapın inci ince hesap ama geçti o tren yine mosmor olan suratınızı görür gibiyim
ya bu zavallı adamı ke mal resmen ateşin içine attı şimdi inanın kıs kıs gülüyordur bu garibanda madem adaysın biraz karnından konuşmada beyninden konuş be mübarek sen meddahmısın tam bir komedi hemde trajedi zavallı
sizler dönünde ardınıza bakın, o ateşte sizinkiler yanacak
10 dur belge gösteriyor genel başkanınız, her seferinde de rezil oluyor. Az bir ders çıkart be adam
@brk153 o belgeyi gösteriyor da yayınlayacak medya yok, hepsi havuza düştü, yoksa belgede falan sıkıntı yok.
man kafa iseniz adam ne yapsın
niye bekliyon açıkla o zaman
DOĞRUYA DOĞRU!
evet anca yetişir zaten..
Boş vaatler boş konuşmalar. Bi cacık olmaz sizden
işte onun için sizinkiler den ayran bile olmadığından gidecekler
ikinci kemal kılıçdaroğlu vakası ya bırakın allah aşkına şu belge muhabbetinide olurda başa gelirseniz bu ülke için ne gibi yatırımlarınız ve planlarınız onları açıklayın daha agzınızdan bir tane hayırlı bir haber çıkmadı hep ayni senaryo ve hep ayni fiyasko madem belgen var açıkla ortalıgı bulandırıp rezil olmaktan bıkmadınız gitti.
@sinirsiz36 Kılıçtaroğlu açıkladı da ne oldu ? Islak imzalı evraklara sahte dendi. Şimdi bu adamda açıklasa sizin zihniyet Erdoğanı peygamber gördüğü için yine sahte diyecek. Gerçi sizde öyle bir kafa var ki Erdoğan bugün elinde Türkiyenin tapusunu sallasa " Sattım ulan sattım ülkeyi ingilizlere sattım" dese siz yine inanmazsınız bir bildiği vardır dersiniz sattıysa öyle durumunuz vahim :)
@burak_1993_imosv madem evraklar gerçekti madem ellerinde tapu gibi belge var ve buna chp bir şey yapamıyorsa muhalefet olarak yarın obür gün bu koca ülkeyi nasıl yönetecek senin cevabın hazır akp engelliyor deçeksin işte olay bu zaten bu gün bir akp yi geçemeyen chp yarın o bür gün dış ülkelere nasıl kafa tutacak ve o kadar aykün düşükki ülkeyi satsa yok biz peygamber görüyoruz lafların bile kapasiteni belli ediyor bu ülke 16 senedir akp nin yönetiminde neyin eksildi sadece düşmanlık kara çalmaktan başka işinizi yok ama ülkeye yapılanları ilk kullanan sizlersizniz sonra bizler kuzu öylemiii.
BELGE olsa ne yazar medya ve yargı ellerinde İNŞŞALLAH bu olumsuzluklar 24 hazirandan sonra TAMAM dır
nasil bir doneksiniz siz cocuklara destek adi altinda verdi onu devlet o zamanlar sizde onaylamistiniz o zamanlar bunu
Demek feto var , Darbeyi yapanlarda Fetocü olduğuna göre, başbakan tünelde gizlenerek durumu atlatmaya çalışırken, senin genel başkanının aralarından elini kolunu sallayarak gidiyorsa. neden genel müdüründen şüphelenmiyorsun? onca parti seçiminde "kimler" Kılıçdaroğlunun yerine senin geçmeni engelledi? kim bu karar verici merciler? Parti içinde partiyi kabul ediyorsunda, devlet içindeki devleti neden kabul etmiyorsun? herşey ayan beyan ortada belliki gladyo Devlete ve PARTİLERE sızmıştır.Gladyoyanun hizmetkarları vardır.
@ilbertay zıııt muharrem bayıldı .. boyunu aklını aştı
bu da belgeci çıktı. sahibi kemal da elinde belge sallar sallar dururdu. iftiradan tazminat öder dururdu.
Güvenip chp nin başına getirmediler,milletin başına getirecekler!!
Patronunda belge dedi Man dedi ne oldu?
@erbay_sonmez SENİN GİBİ MALLAR YÜZÜNDEN SÜMEN ALTI EDİLDİ. TAYYİP GTÜNDE MANTAR PATLATSA SEVİNÇTEN GÖBEK ATACAK POZİSYONDASIN.
siz destekleyerek misli misli verdiniz yeni kılıçtaroğlu senmi olyursun çark çark çark
yeni bir kk doğuyor. :)
zaten sellahattin demirtaş kanıtladı bunları belgelerle bu hukumetin fetonun hangi kanallarına para aktardıgını..muharem ince yenimi görüyor..sellahattin demirtaşı niçin attılar zindana..bir partinin lideri kendi taraflarına protesto yapın deme hakkı vardır bunun için ceza verilirmi yoksa..
BİZİ GERİ GÖTÜRÜR BUNLAR .HİÇ BİR VAADI YOK ENN ONEMLİSİ SAMİMİ GELMİYORSUN SENDEN KAYNAKLI OLMIYABİLİR FAKAT YILLARDIR PARTINI BİRAKTIĞI İZLERDENDE SAMİMİ GELMİYORSUNUZ
Muharrem geç bunları bu güne gel . geçmişi çok seviyorsan inönü zamanını tartışmaya aç . inönünün atatürkü niye sevmediğini açıkla . sana çok faydası olur . Allahım bu milletin günahı ne ki bu tipler sarmış partileri
17/25 aralık sürecini ve sonrasını hepimiz yaşadık ince o günden bu güne ERDOĞANI yıkmak için pkk ilede fetö ilede dhkpc ilede kolkola sırt sırta çalıştığınızı cümle alem biliyor on yıldır elinize veriyorlar belge diye ama hepsi hikaye çık birazda sen salla ekranlarda eline verileni
@06volkan atma ziya din kardeşiyiz. Bana fetöcüğünüz ile kol kola 2 fotoğraf gösterebilirmisin bu karaladığın kişi ile ama ben sana seninkilerin sarmaş dolaş olduğu 2000 fotoğraf bulurum. Bari sallıyorsunuz destekli sallayın.
@06volkan Evet bizde yaşadık ayakkabı kutulaRINDAKİ MİLYON DOLARLARI. SONRA NE OLDU?? NE İSTEDİLERDE BİZMİ VERMEDİK??? MİLYON DOLARLARI YAKALATANLARA NE OLDU?? BİZMİ SIRT SIRTAYIZ YOKSA SİZMİ?? BAK BİZ VE SİZ OLDUK YANİ AYRIŞTIK. BUNU CHP Mİ YAPTI!! HEP ÖTEİLEŞTİRİLEN BİZİZ.
sizin yöneticilikle ülke yönetmekle işiniz yok işiniz gücünüz recep tayyip erddoğan Allahın izniyle yanlız bırakmayacağız reisi
YARGI ve yalaka BASIN ellerinde ne YAPABİLİRSİNİZKİ
BİRAZ KONUŞULSUN DİYOR BEN DİYOR PİSİKLETLEN İŞİ GİTİP GELECEĞİM DİYOR MAL BEYANINDA BEŞ ARACISI VAR DİYE SOYLEDİ .HİÇ BİSKLETIM VAR DEMEDİ KENDİNLEN ÇELİŞİYORSUN .HİÇ BİR VAADI YOK .
Sn İnce sizin hedefiniz aktırtı pkk falan değil, sizin hedefiniz hiçbir kanıt olmadığı halde her moka inandırlanbilen cahil mal kesim olmalı, onların aklına Allah muhammed diyemi girersiniz yoksa gerçek bilimsel verilerlemi girersiniz bilemem ama onlara şuan ki gerçekleri söylemekle bir arpa boyu yol alamazsınız Birileri eğitimi 16 yılda 10 defa değiştirerek sorgulamayı düşünebilmeyi yok ettiler, liderleri ne söylese ve ne yapsa suç veya günah sayılmıyor, anamın üstünde görsemde suç anamda! diyen bir zihniyete nasıl etki edersiniz bilemem ama işiniz zor
teşvik alıyorsa öğrenci tabiki öğrenci adına okula para yatar... Yazıklar olsun m.ince başka gündemin yoksa çekilebilirsin... Böyle muhalefete böyle iktidar....
Man adası belgelerine sahte deyip doğru çıkınca utanmadılar, yüzsüzlük ruhuna işlemiş Ak Koyunların
Kımıldarogluda bu yollardan gelip koltuğa oturdu, Doğru bir yol devam aslanım benim! Ulan arkadaş sokaktan üç beş kişiyi bulup muhalefet koltuğuna oturtsan sizden daha başarılı olur. Sizin sayenizde bu ülkede tek partili dönem yaşanıyor 16 yıldır.
fetö sarayda askerleri hergün tv de diyanetde millieğitimde yakında aç kalınca herkes bunları görecek...
Helal olsun başkan bu kokuşmuş zihniyet sen sonlandıracaksın.
ince gerçekten bu ülkeye yönetici olmak istiyormu?
incenin ne söylediği ile ilgilenen bi seçmen kitlesi yok ki chpnin adayı olması ona oy vermeleri için yeterli zten. çıkıp Atatürke küfretse yine ona oy verecek aynı kitle
Bırak yan çizme o ne demek darbe yapacaklala hep berber mücadele edelim ,peki yapanlarla ilgili neden bi şey dıyemiyorsun yemiyo değilmi belki üç beş oyda fetoculardan gelir havasındasın.neyaparsan yap K.K OĞLU SENİ TAVUK ÇİFTLİĞİĞNE MÜDÜR OLARAK ATADI.
yok kürt, yok şu bu bölün bu milleti de rahatlayın. yazıklar olsun.
birçok siyasilerin fetö den oy alabilme uğruna, neler yaptığı türk insanı zaten biliyor. şimdi pkk ile hdp ilişkisi manidar ortada iken ince ve partisi shp döneminden berli ilişkilli değilmi?akkaşık sütmü oldunuz? oy için kanunu ayak altına alanlar.sade vatandaşın düştüğü durumda neredeler?VARSA YOKSA,SİYASİ İKTİDARLIK.
YALAN HER PARTİDE FETÖCU VAR AKP DE YOK İSPAT EDEBİLDİLERMİ HAYIR İFTİRA İFTİRA İSPAT EDEMEZSİNİZ YOKSA .....
Diğer Haberler