Muharrem İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, sosyal medya hesabından ekonomi politikaları konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulundu.

Muharrem İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı

Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Twitter üzerinden çağrıda bulundu. İnce, 'Bir kez dahi olsa doğruyu yapın ve güzel ülkemizin uçuruma yuvarlanmasını engelleyin' dedi.

İnce'nin açıklamaları:

"Sayın Cumhurbaşkanı, geldiğimiz bu noktada, milletimizin ekonomik ve sosyal felaketini engellemek için, artık tavsiye etmiyorum, istirham ediyorum.

Bırakın şu dış güçler palavralarını. Erzincan ve Sivas mitinglerimdeki çağrımı özetliyorum. Lütfen bu çağrının gereklerini yerine getirin, bir kez dahi olsa doğruyu yapın ve güzel ülkemizin uçuruma yuvarlanmasını engelleyin.

A. Damadınız başta olmak üzere, ekonomi danışmanlarınızı kovun. B. Merkez Bankasına müdahale etmeyin. C. Kanal İstanbul gibi önceliği olmayan projeleri erteleyin.
D. “Kambiyo kontrolleri olmayacak ve finansal yatırımların güvenliği önceliğimizdir” açıklaması yapın."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 78 yorum
MUHARREM BEY İYİKİ SEÇİMİ KAYBETTİN.YOKSA BU HÜLOĞLAR LAFTANDA ANLAMAZDI.NASIL İZAH EDECEKTİN O ZAMAN.BIRAKAKP NİN BECERİKSİZLİKLERİ ORTAYA ÇIKSIN.SEN DAHA SONRA SEÇİL ÖNEMLİ DEĞİL.AYRICA REİS BU GİDİŞLE NAZIMM HİKMETİN MEZARINI RUSYADAN ALTINA TEKER KOYUP TÜRKİYEYE GETİRİR.NEDE OLSA AMERİKAN DÜŞMANIYDI.
@skabak_1985 Hüloğlar a... anladın sen
harbiden iyiki kazanmadın bunlar herşeyi senin üstüne yıkarlardı
REİSE SÖYLE MERKEZ BANKASINDA KARŞILIKSIZ TL BASMAYI BIRAKIP DOLAR BASSIN!!
@iyetimoglu Kardeş Türkiye anca kendi para birimini basabilir diğer ülkelerin para birimlerini basamaz.Dolar amerikanın para birimidir.Lütfen birşeye yorum yaparken bilmiyorsan bile araştır sonra yorum yap.iyi günler.
@fuufuu_fu_2018 adam dalga geçmiş inçe görmüş onu dahi anlayamayacak düzeydesiniz.. Artık kızmıyorum acıyorum ..
bayram geliyor 1000 tl leri basiyorlar
@iyetimoglu sende tam sazanmışsın hemen atladın oltaya yarabbim bu ülkede bu mallar oldukça daha çoook çekeriz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler