Muharrem İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'talan' eleştirisi

Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eleştirilerde bulundu.

Muharrem İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'talan' eleştirisi

CHP'li Muharrem İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını paylaşarak 'kontrolsüz betonlaşma'yı eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Denizlerimizin kenarlarını, orman alanlarını betona çevirme gayretinde olanlar var. Şu para var ya nelere muktedir, şu kapitalizm… Doğa şöyle olmuş böyle olmuş, umrunda değil" ifadelerini kullanmıştı.

"İBRETLİK!"

Muharrem İnce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"16 yıllık kontrolsüz betonlaşmanın, göğü delen gökdelenlerin, çevre ve orman talanının özeti ve özeleştirisi... Sadece Okluk Koyundaki yazlık yavru saraya baktığınızda ormanı betona çevirme gayreti içinde olanları görürsünüz. İbretlik!"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Erdoğan konuş da da cevap versem diye bekliyorsun... yazık çok yazık...
Doğa katliamları, Orman Rantları Bedava ''Bez torba'' ile unutturuluyor..! 25 Kuruşluk Bedava '' Bez torba '' kuyrukları göreceğiz, Şaşıracakmıyız..? HAKLARIMIZIN FARKINDA DEĞİLİZ., UYUTULUP OYALANIYORUZ..! BAKALIM NEREYE KADAR..?
bu konuda haklısın. Ama Memleketin Ormanlarının bu şekilde heba edenler, rant sağlayanlar, dublex triplex Villa sahibi olanlar Sadece bir taraf deilki.. Aylık kirası 120Bin tl olan Villa da gördük.. Gez Kemerburgaz'ı Çekmeköy 'ü Acar kenti göreceksin.. Hiçte Reis i seven tipler olmadıklarınıda göreceksin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler