Muharrem İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a videolu gönderme

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın işsizlik ve atama ile ilgili sözlerini içeren bir videoyu Twitter hesabından paylaştı. İnce'nin videosu sosyal medyada çok sayıda etkileşim aldı.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişe dair görüntülerinden oluşan bir videosunu paylaştı. Video kısa sürede binlerce etkileşim aldı.

İnce mesajında "Öğretmenleri işsiz, öğrencileri öğretmensiz bırakan, öğretmeleri ücretli, sözleşmeli öğretmenliğe mahkum eden, öğretmenlere ya işiniz ya eşiniz diyen bu sisteme de, bu kibirli dile de son vereceğiz." ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Cumhurbaşkanımız Haklı... Her üniversite Mezununa devlet iş verecek diye bir kaide yok. ...REİSLE DEVAM...Oy yok diyen zübük zaten oy vermiyor ki? Sadece provokatör...
EN BÜYÜK ADALETİ,24 HAZİRANDA YÜCE TÜRK MİLLETİ SAĞLAYACAKTIR! T A M A M.
Bizim milletin kafa o kadar çalışsaydı bunları başımıza dikmezdi.
24 haziran a kadar alıştırmaya devam öğretmenim 25 haziran kırmızı gösteriyoruz penaltı çekiyoruz ihraç ediyoruz oyun dışına :) TAMAM mı?
akp seçmeni bakın görün uğruna kıl olduğunuz rtenin gözündeki değerinizi Siz hala yalamaya devam edin hepinizin sonu mendil gibi kullanılıp atılmak
Tanesi çıkmıyor.
bunları gördüğü halde, bu ülkenin geldiği durumu gördüğü halde bu adamlara oy veen varsa aklından şüphe etmek lazım
nasıl olmuşta o vatandaşı alaşğı etmemişler. oysa çok iyi yaparlardı bu işi.
tayyibe oy verenler. bu zat aynı zamanda sizede yerleştiriyor,hala hissetmediniz mi?
BU MEMLEKET VENEZUELA GİBİ OLSA BİLE BUNU SEMPATİZANI ÇOK GİDER KOŞA KOŞA OY VERİR. BU ARADA İSMİNİ YAZDIĞIM ÜLKEYİ Bİ ARAŞTIRIN DERİM NE DURUMDALAR?
OY BİZİM Mİ OLSUN OLSUN BAKALIM BAKALIM ŞİMDİ NE OLACAK
vatandaşından Türk olanlardan nefret eden tek lider ama arab olanları seven tek lider
TAMAM İNŞALLAH ..!!!!
Böyle bir siyaset olmaz. Bırak tayyiple uğraşmayı. ülke batmış ne yapacaksın onu anlat. Bıktık siyasetinizden. Nefret ettirdiniz
Diğer Haberler