HABER

Muharrem İnce'den yeni dolar iddiası: Erdoğan bir daha seçilirse 20 TL olacak

Memleket Partisi Genel Başkanı Muhharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir daha seçilmesi durumunda doların 20 lira olacağını iddia etti.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muhharrem İnce, FOX TV canlı yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Ekonomi, hayat pahalılığı ve zamlar konusuna değinden İnce, ekonomiyi düzeltmek için yapılanların akıl dışı olduğunu belirtti.

İNCE'DEN YENİ DOLAR İDDİASI: ERDOĞAN BİR DAHA SEÇİLİRSE 20 TL OLACAK

Merkez Bankası'nın faiz indirim kararını değerlendiren İnce, Merkez Bankası Başkanı'nın faizi enflasyonun üzerinde tutacağı yönündeki açıklamalarını dile getirdi. Kararın Merkez Bankası'nın değil, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararı olduğunu belirten İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir daha seçilmesi durumunda doların 20 lira olacağını iddia etti.

DAHA ÖNCE DE DOLAR İDDİASINDA BULUNMUŞTU

Muharrem İnce, daha önce de "24 Haziran'da Erdoğan kazanırsa dolar 8-10 TL olacak" açıklamasını yapmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 95 yorum
doğru bir tahmin ekonomiden anlamayanlar ülke yönetirse 20 tl olur
dışa bağımlılığı düşürmezseniz 100 tl de olur. enerji ithalatı bu sürecin en büyük kalemi. Adamlar boşuna mı yerli ve milli diye kendini yırtıyor. Akdeniz'de ne işimiz var Libya'da ne işimiz var Suriye'de ne işimiz var diyenler olayın boyutunu göremeyen insanlar. Bir de utanmadan demiyorlar mı mavi Vatan Doktrini saldırganlık tır diye ve emin ol bunu bilinçli vaziyette söylüyorlar bu bile bile vatana ihanettir
ekonomiden anlayanlarıda gördük. Çok biliyorsun
Zaten yandaşı zengin etmek için dalevere yaparlar öylede böylede yükselmesi bile bunlar dalevere yandaşı zengin etmek için yapar sonrada çıkar siha vr onu yiyin yol var onu yiyin der yandaşlar inşallah daha beter olursunuz
yönetenlerin halini gördük ..yolsuzluk diz boyu
sen seçilirsen kaç para ?
bu politikacilar sallamayi cok seviyorlar nedense salla gitsin.
Geri Dön