HABER

Muharrem İnce kurultay için imza verdi! Noterde görüntülendi

CHP'nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, taahhütlerde bulunduğu dilekçesini notere verdi.

Muharrem İnce kurultay için imza verdi! Noterde görüntülendi

Muharrem İnce, Ankara’nın Çankaya ilçesi Hoşdere Caddesi üzerinde bulunan 35’inci Noter’e giderek, “Genel Başkan seçilmem durumunda, önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı olamazsam Pazartesi sabahı kurultayı toplayacağım” taahhüdünde bulundu. Muharrem İnce, daha sonra basın mensuplarına açıklama yaptı. Noterde bir taahhütname imzaladığını söyleyen İnce, “Yani, Genel Başkan seçildiğim takdirde koltuğa yapışmayacağıma, önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı seçilemezsem 45 gün içerisinde olağanüstü kurultaya gideceğime noterden taahhütname verdim” diye konuştu.

İnce'nin açıklaması öncesi noterdeki fotoğrafı da ortaya çıktı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bunlar mi ülkeyi yönetecekti!? Güleyim bari hem de cok sesli, bunlar kendisini yönetemiyor be...
sen genel başkan olur isen eğer şimdiden seçimin ardından yapacağın kurultay çalışmasına başla.Bu millet söz verip tutmayana oy vermez hani rakip olarak çıkmayacaktın kemal bey in karşısına.Şimdi bunada inanmayacağımızı bildiğin için noter den taahhüt verdin ne hallere düştü bu chp yazık
doyamadı yenilmeye tekrardan yenilmek istiyo
Geri Dön