HABER

Muharrem İnce'nin Erzurum programı belli oldu! Twitter'dan duyurdu

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, daha önce açıkladığı yurt gezilerine başlıyor. İnce'nin ilk durağı Erzurum olacak. İnce, kentteki programlarını saat saat sosyal medyadan duyurdu.

Muharrem İnce'nin Erzurum programı belli oldu! Twitter'dan duyurdu

24 Haziran seçimleri için CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, 81 ile seyahatler yapacak, temaslarda bulunacak. İnce, ilk durağı olan Erzurum'daki programlarını sosyal medya hesabından duyurdu.

İnce, Erzurum'da saat 10:00'da CHP İl Başkanlığı, 10:30'da İYİ Parti İl Başkanlığı, 11:00'de Atatürk Evi'ni ziyaret, 11:30'da salon toplantısı, 14:00'te ise Çat Belediyesi'ni ziyaret edecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
abi herşey sartık sosyal medyadan hayırlı olsun Beyler acil bakın.Yutubda video çekerek tahmin paylaşan çocuğu gördünüz mü?ne söylediyse gelmiş mk bakın adı Hilkarin Paltan.Yalan söylüyorsam adiyim aratın Hilkarin Paltan diye görün tahminlerini.Hele bugün tüm tahminlerini tutturmuş.Bir çıkarım varsa dediğim gibi adiyim.Herhangi birşeyde istemiyor ücret ya da başka şeyler istemeden paylaşıyor.İşin ilginci video çekerek istatistik ve nasıl oynanacağını açıklıyor yemin ediyorum size.Youtube Hilkarin Paltan yazıp bakın dediklerimi anlayacaksınız
gel bakalım marem
@recep_yasar_2017 sana normalde güzel şeyler yazıyorum da yayınlamıyor admin kardeşler.
bu adama bu kadar ili gezecek parayı kim veriyor? Devlet imkanlarımı ? Amerikamı?
Geri Dön