Müjde! Uygun fiyatlı AirPods Pro Lite sonunda gerçek oluyor

Apple AirPods Pro'nun uygun fiyatlı bir modelini üretmeye hazırlanıyor. Aktarılan bilgilere göre, Apple'ın uygun fiyatlı bluetooth kulaklığının ismi AirPods Pro Lite olacak ve AirPods Pro Lite, iPhone SE 2 diye de bilinen iPhone 9 ile birlikte tanıtılacak. Fakat tanıtım için bazı engeller var.

Müjde! Uygun fiyatlı AirPods Pro Lite sonunda gerçek oluyor

AirPods Apple kullanıcıları tarafından pek bir sevildi. Önce 1.nesli ile dikkat çekici satış rakamlarına ulaşan AirPods, 2.nesli ile bu başarısını daha da yükseltti. Hal böyle olunca, diğer üreticiler de Apple AirPods ile rekabet edebilecek yeni nesil bluetooth kulaklıklar üretmeye başladı. Üreticiler çok önemli bir değişikliğe giderek kulaklıklarını AirPods'tan daha uygun fiyatlara sundu. Hal böyle olunca, Apple'ın kulaklıkları yerine diğer üreticilerin AirPods kadar performanslı olan kulaklıkları tercih edilmeye başlandı. Bunun farkında olan Apple, uygun fiyatlı bir AirPods Pro üretmek için AirPods Pro Lite ismini ortaya çıkardı.

Apple AirPods Pro-1

APPLE AİRPODS PRO LİTE ÜRETİMİ BAŞLIYOR

Apple AirPods Pro Lite Apple'ın ucuz AirPods modeli olacak. AppleInsider'dan gelen bilgilere göre Apple, ANC destekli bluetooth kulaklığı AirPods Pro'nun ucuz versiyonu AirPods Pro Lite'ın üretimi için tedarikçilerle görüşmelere başladı bile. Bu görüşmelerin olumlu sonuçlanması durumunda Apple AirPods Pro Lite'ın üretimine başlayacak. Kulaklığın üretim ve tanıtım zamanı için tahminler var ancak bunların önünde de birtakım engeller söz konusu.

KORONAVİRÜS SALGINI AİRPODS PRO LİTE'IN ÜRETİMİNİ ETKİLEYEBİLİR

Apple AirPods Pro Lite'ın üretiminin önündeki en büyük engel Mobil Dünya Kongresi'ni dahi iptal ettiren koronavirüsü salgını. Çin'deki üreticilerin üretimi durdurması Apple'ı oldukça zora sokuyor. Fakat koronavirüs salgınının yakın bir zamanda sona ermesi durumunda Apple'ın üretime başlaması, salgının devam etmesi durumunda ise Apple'ın AirPods Pro Lite'ın üretimini Hindistan'a kaydırması bekleniyor. Kulaklığın tanıtımı ise herhangi bir aksilik yaşanmazsa iPhone SE 2 olarak da bilinen iPhone 9'un lansmanında yapılacak ve AirPods Pro Lite'a ait tüm bilgiler bu etkinlikte ortaya çıkacak. Siz uygun fiyatlı AirPods Pro Lite hakkında ne düşünüyorsunuz?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler