MAGAZİN

Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur'un bayramlaşma videosu gündem oldu

Müjde Uzman ile YouTuber Oğuzhan Uğur'un bayramlaşma videosu sosyal medyada gündem oldu. Oğuzhan Uğur, Müjde Uzman'a elini öptürdükten sonra yanaklarından ve alnından öptü.

Gözlerden uzak yaşadıkları aşklarını bir süre önce sosyal medya paylaşımlarıyla ilan eden Müjde Uzman - Oğuzhan Uğur çiftinin bayramlaşma videosu sosyal medyada gündem oldu.

Başlıksız-27

Elini öpen Müjde Uzman'ı daha sonra iki yanağından ve alnından öpen Oğuzhan Uğur, arka planda Türklük sembolleri kullandı.
Başlıksız-26

Oğuzhan Uğur'un takipçileri yorumlarında çiftin birbirlerine çok yakıştığını ifade ederken mutluluklarının daim olmasını diledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
HELAL OLSUN SİZLERE.YAŞASIN TÜRK MİLLETİ..
Bayramlaşinca el öpmek Arap geleneği ama ve lakin
@ferhat_ak_1930 Bayram da Arap geleneği diyeceksin de. Biz ona müslüman işi diyoruz. Sizin atalarımızin hristiyan veya yahudi olduğunu düşünüyorum Sizin sıkıntınız İslam ile
@ferhat_ak_1930 Milletimizde Araplar gibi müslüman. Kaldıki peygamber efendimiz de Araptı. Avrupu ve Batının iğrenç ahlakını örnek alacağımıza müslüman kardeşilerimizin adetlerini örnek almak en doğrusudur.
@ferhat_ak_1930 el öpmek arap geleneği değildir.. türk geleneğidir.. türk beyliklerinden bu yana hanımlar beylerinin ellerini öperler.. el öpünce küçülmez kadın merak etme..
@apartmanyikan el öpmek şaman adeti.Eski türk dini
@apartmanyikan 1989 yılılından beri arap ülkelerinde yaşadım . kültürlerini çok iyi bilirim ama el öpme diye bir kültür yoktur görmedim ! sadece büyükle küçük çocukların ellerini öper ama alnına koymaz ! benim gözlemlediğim bu !
işte bu helal. olması gereken de bu.kısa ve net.
Mutluluk sizin olsun
Geri Dön