Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu'na hapis istemi

Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın Bodrum'da bir teknede öpüşürken fotoğraflarının çekilip yayınlanmasının ardından başlatılan soruşturma tamamlandı. Son dakika haberine göre Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hayasızca davranışlarda bulunmak iddiasıyla kamu davası açıldı.

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu'na  hapis istemi

Geçtiğimiz günlerde Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın Bodrum'da bir teknede öpüşürken fotoğraflarının çekilip yayınlanmasının ardından başlatılan soruşturma tamamlandı.

HAPİS İSTEMİ!

Sabah'tan Sema Alim Dalgıç'ın haberine göre, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında hayasızca davranışlarda bulunmak iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İddianame Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.

Bilindiği gibi Murat Başoğlu ve öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı Bodrum'da bir teknede öpüşürken yakalanmış, fotoğrafları yayınlanmıştı. Olaylar ardından 31 Ağustos'ta Bodrum Cumhuriyet Savcılığı'na giderek ifade veren Murat Başoğlu'na Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince yurt dışına çıkış yasağı konulup, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Başoğlu ifadesinde fotoğraflardaki kadının yeğeni değil plajda tanıştığı yabancı uyruklu bir kadın olduğunu ileri sürmüştü.

eski-e

başoğluuu

BAŞOÜĞLU

yegen

başoğlu

başoğlu

başoğlu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ensar yurtlarında çocuklara teceavüz edenlere niye birşey yok
adamın Allah korkusu yok bu tip adamları birde şöhret yapıyolar günah be arkadaş sen bu dünyada rezil oldun da asıl senin derdin ahirette bakalım orda ne olacak
NE PİSLİK ADAM YAHU BU BÖYLE
ya şu pislik herifi haber yapmayin artik
akli selim bi insan yegenine o senin kizin sayilir be
yeter artik mynet biktirdiniz iyice her sayfanizi actigimda bununla ilgili sacma sapan haber görüyoruz
Zinadan yüzlerinde Nurdan eser yok tiplere bak şunların
Bakanlık bu hayasızca olan bu ilişkileri mercek altına alıp, gerekli cezayı vermelerinde geç bile kaldılar.
Çok dramatik bir dönemden geçiyoruz. Yapılan tüm magazinsel haberler kamu oyu yoklaması.. şortlu kızın tekmelenmesi olayı müftülerin nikah olayı küçük yaşta evlilik serbestisi vb. tümü nabız ölçme olaylardır. bu yaver olayı bile tamamen milleti tartma operasyonudur. Allah sonumuzu hayır etsin.
Yüce rabbim ölse bundan iyiydi.Hayatı boyunca iğrençlikle hatırlanacak
Diğer Haberler