Muratpaşa’dan bale okulu

Muratpaşa Belediyesi, İlkbahar dönemi spor okullarında ilk kez bale okulu açıyor.

Muratpaşa’dan bale okulu

Muratpaşa Belediyesi, İlkbahar dönemi spor okullarında ilk kez bale okulu açıyor. Bale okuluna, 4-7 yaş arası kız ve erkek çocuklar kabul ediliyor.
Muratpaşa Belediyesi, 15 Şubat Perşembe gününe kadar kayıtların devam ettiği İlkbahar dönemi spor okullarında ilk kez bale okulu açıyor. Bale okuluna, 4-7 yaş arası kız ve erkek çocuklar kabul ediliyor. İlkbahar dönemi spor okulları çocuk ve genç gruplar için 19, yetişkinler için 10 ayrı branşta açılıyor. Kayıtların 15 Şubat Perşembe gününe kadar devam edeceği spor okulları kapsamında bu yıl ilk kez bale okulu da açılıyor. Bale okuluna 4-7 yaş arası kız ve erkek çocuklar kabul ediliyor. Dersler, Cuma hariç her gün Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda yapılacak. Dersler, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2’şer saat olacak.

Su topu
Balenin yanı sıra bu dönemde su topu branşı da programa alındı. Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda düzenlenecek su topu kursları, 9 - 14 yaş grubuna yönelik olacak. Cumartesi, pazar günleri 15.00 - 16.00 saatleri arasında yapılacak antrenmanlara ise yüzme bilen çocuklar kabul edilecek. Su topu kurslarının kontenjanı 50 ile sınırlı.

Futsal
Muratpaşa Belediyesi’nin ilkbahar dönemi spor okulları programına ilk kez dahil edilen bir diğer branş ise futsal yani salon futbolu oldu. Yetişkin ve 10 - 16 yaş grubu için açılacak futsal kursları 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Naim Süleymanoğlu, Namık Kemal Ortaokulu ve Dilşad Refizade İlköğretim Okulu Spor Salonları’nda gerçekleştirecek.

Muratpaşa’dan bale okulu

Muratpaşa’dan bale okulu

Muratpaşa’dan bale okulu

Muratpaşa’dan bale okulu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler