HABER

Müslüm baba için havuza atladılar

İZMİR (İHA) - İzmir Enternasyonal Fuarı'nda düzenlenen "Fuarda Nostalji Geceleri"nde, ünlü sanatçı Müslüm Gürses hayranlarıyla buluştu.

Konserde, ünlü sanatçıya ulaşmak isteyen gençler, barikatları kırarak, 30 santimlik havuza atladı. Konsere, Gürses'in eşi Muhterem Nur da gelerek hayat arkadaşını sahnede dinledi.

"Kaskatlı Havuz"da yapılan "Ücretsiz Halk Konseri"ni 5 bine yakın İzmirli izledi.
Kendisine ulaşmak isteyen hayranlarının korkulukları kırması üzerine, gençleri uyaran Müslüm Gürses, onları şarkılarıyla daha da çok coşturdu. Şarkılarla daha da coşan gençler, üzerlerindeki kıyafetleri çıkartarak, 30 santim boyundaki havuza atladı.

KONSERİNİ YARIDA KESTİ Dakikalarca havuzda kalan gençler, sahnedeki çiçekleri ve suları Gürses'in üzerine attı. Bunun üzerine ıslanan Gürses, "Onlar bana çiçek atıyor" diyerek espri yaptı.
Gençler, Müslüm Gürses'e ulaşmak için sahnenin üzerine çıkmak isteyince, güvenlik görevlileri tarafından tekmelenerek aşağı atıldı. "Müslüm Baba", "Sen bizim her şeyimizsin" diyerek slogan atan gençler, polislerle ve güvenlik görevlileriyle gergin anlar yaşadı.

Hayranlarına söz dinletemeyen Müslüm Gürses, ortamın daha da gerginleşmemesini isteyerek "Hepiniz Allah'a emanet olun" diyerek konserini yarıda kesti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler