Mustafa Ali Tombul taburcu oldu

Taksim’de 8 Temmuz’daki Gezi protestoları sırasında polisin attığı biber gazı kapsülüyle başından ağır yaralanan 17 yaşındaki lise öğrencisi Mustafa Ali Tombul, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Mustafa Ali Tombul taburcu oldu

Mustafa Ali kontrolleri için kısa bir süre daha İstanbul’da kalacak. Ardından da babası Mehmet Tombul’la birlikte İzmir’e dönecek. Mustafa Ali Tombul biber gazı kapsülüyle yaralandıktan sonra Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alınmıştı. Beyin kanaması riskine karşı uyutulan Mustafa Ali Tombul durumu kötüye gitmeyince ilaçları kesilerek uyandırılmıştı.

Mustafa Ali’nin hastanede yattığı sürece babası Mehmet Tombul ve arkadaşları hastane bahçesinden bir an olsun ayrılmadı. Mustafa Ali arada hastane bahçesinde arkadaşlarıyla bile buluştu. Doktorları tamamlanan tedavisinin ardından Mustafa Ali Tombul’u taburcu etti. Mustafa Ali babası ve annesiyle birlikte hastaneden ayrıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
geçmiş olsun kardeşim.gelecekte madalya gibi taşıyacaksın bugün yaşadıklarını.bu memlekete umut oldunuz hepiniz.alnınızdan öpüyoruz....sizi hep hatırlayacak bu memleket...
hiç yaralanan bu gençleri ziyaret eden devlet yetkilisi gördünüzmü?
yolun açık olsun kardeşim ALLAH uzun ömür versin.
Diğer Haberler