MAGAZİN

Mustafa beni hiç sevmedi

Gülben Ergen katıldığı TV programında çocukluğundan, hayranı olduğu oyuncuya her konuda sansürsüz konuştu.

Mustafa beni hiç sevmedi

Gülben Ergen katıldığı TV programında çocukluğundan, hayranı olduğu oyuncuya her konuda sansürsüz konuştu.

1 / 6

Mustafa beni hiç sevmedi

Gülben Ergen katıldığı TV programında çocukluğundan, hayranı olduğu oyuncuya her konuda sansürsüz konuştu.Gülben Ergen, Star TV'de yayınlanan bir programa konuk oldu. Ünlü şarkıcı ilginç sözler sarf etti.İşte o röportajdan satırbaşları:
2 / 6

Mustafa beni hiç sevmedi

- İnançlı bir ailede büyüdüm. Etrafta söylendiği gibi tasavvufa sonradan merak salmadım. Eskiden bunu söyleyemezdim. Dışımı süslediğim çok uzun yıllar oldu. Ama artık tasavvufla içimi süslüyorum.- Mevlana ile Şems'in türbesi arasında yer alan Üçler Mezarlığı'na defnedilmeyi çok istiyorum. Bu konuda Belediye başkanıyla görüşmem de oldu. Ancak oradan mezarlık satın alamayacağımı söyledi, çok üzüldüm. - Ölüm bence kavuşmaktır. Önce Allah'a, sonra sevdiklerinize... Yine de Allah insanı evlat acısıyla sınamasın. çocuklarım bana emanet- Elimden geldiğince, gücüm yettiğince ibadet edip, namaz kılıyorum.
3 / 6

Mustafa beni hiç sevmedi

- Evlilik kurumu içinde iki ayrı kurum var. Biri anne-baba diğeri karı-koca. Mustafa'yla ayrılığımız anne-baba olmamızı etkilemedi. Önemli günlerde hep bir aradayız.- Mustafa ve benim hayatımıza biri girerse izahatı çocuklara yapılır. Hayatlarımıza girecek kişiler çocuklarımıza hiçbir zaman anne ve baba olamaz.- Allah'tan başka hesap verecek kimsem yok. Tasavvufa göre çocuklarım benim değil, bana emanetler. İkizler yedi aylık doğdular. Şişe kadarlardı. Ben şimdi nasıl Allah'a ve onun mucizelerine inanmam. taksi plakam yok
4 / 6

Mustafa beni hiç sevmedi

- İbrahim Tatlıses benim meslek hayatımda çok önemli bir uğur. Sağlık durumunu da hep yakından takip ediyorum.- Kendimi Ajda Pekkan gibi yirmi yıl sonra sahnelerde şarkı söylerken düşünemiyorum.- Taksi plakalarım yok. Benim için iyi yaşamak tapu demek değil. Yetecek kadar param, ödeyebileceğim kadar borcum var. İki senedir ev kredisi ödüyorum. Üç yıl daha ödeyeceğim.
5 / 6

Mustafa beni hiç sevmedi

- Yılmaz Erdoğan bana bir filminde oyunculuk teklif ederse seve seve oynarım. Kelebeğin Rüyası'nı çok beğendim. Aynı zamanda bir Kıvanç Tatlıtuğ fanatiğiyim. Maşallah çok yakışıklı. Ama Kıvanç'ın filmdeki performansı yakışıklılığının önüne geçti. Kıvanç gibilerle yakınlaşmaktan ziyade seyretmeyi tercih ediyorum.
6 / 6

Mustafa beni hiç sevmedi

- Hayatlarımıza girecek kişiler çocuklarımıza hiçbir zaman anne ve baba olamaz. Evlilik kurumu içinde iki ayrı kurum var. Biri anne-baba diğeri karı-koca. Biz anne-baba olmayı koruyarak artık karı-koca olamadığımız için ayrıldık. Dost kalarak daha verimli olacağımızı düşündük. Ayrılığımız hiçbir zaman anne-baba olmamızı etkilemedi. Önemli günlerde hep bir aradayız. Bir babanın çocuklarına verebileceği en büyük hediye annesini sevmektir. Ama sevmedi. Evet aynen öyle oldu, sevmedi.
Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 17 Oy
    Bir babanın cocuklarina verebileceği en güzel hediye cocuklarinin annesini sevmektir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.