HABER

Mysteam yatırımcısını bekliyor

2008 yılında Türkiye pazarına giren ekolojik araç temizleme sistemi Mysteam iş kurmak isteyen fakat cebinde büyük paralar olmayan yatırımcı için büyük fırsat sunuyor.

Mysteam buharlı araç temizleme sistemi, yatırımcısına düşük sermaye ile yüksek kar getiriyor. Yatırımcı giriş bedeli vermeden, sadece 8.500$ + KDV karşılığında buhar makinesini alarak Mysteam ailesine katılıyor. Küçük sermaye sahiplerinin kısa sürede geri dönüş alabilecekleri ve aylık minimum 4 bin TL civarında gelir sahibi olabilecekleri iş imkânını Mysteam Buharlı Oto Temizleme sistemi vermektedir. Bireysel İşletmecinin tek yapması gereken beyaz kangoo ve benzeri panelvan araç ve makinayı temin etmek.

EKOLOJİK ARAÇ YIKAMA SİSTEMİ

Avrupa Birliği ülkelerinde klasik yollarla araç yıkama sistemleri yasaklanırken ülkemizde halen bu sistemler çalışmaktadır. Hem araca hem de çevreye zarar veren türlü türlü araç yıkama sistemleri çoğalmış ve farklı sistemler ortaya çıkmaya devam etmektedir. Mysteam tüm bu yanlış uygulamaları çürüterek Türkiye'de ekolojik buharlı araç yıkama sistemini yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Geleceğin tek ve rakipsiz araç yıkama sistemi olacak Mysteam Car Clean bu yönden yatırımcı için geleceği açık bir iş alanı olacak.

Mysteam Car Clean "çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl olmalı" sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarılan teknolojik sistem. Son yıllarda küresel ısınmanın etkisini arttırması nedeniyle su kaynaklarında yaşanan ciddi azalma, suyun insanlar için değil tüm canlılar için ne kadar önemli olduğunu bizlere yaşatarak öğretti. Mysteam Car Clean "çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl olmalı" düşüncesinden yola çıkılarak dahiyane bir teknoloji ile olarak üretildi.

SADECE 3 LİTRE SU TÜKETİLİYOR

Araç yıkanırken sadece su tüketmekle kalınmaz çevreye araçtaki çamur, yağ kalıntısı, çeşitli deterjan ve kimyasallar da bırakılır. Mysteam tüm bu olumsuz koşulları ortadan kaldırmaktadır. Mysteam ile araç temizlenirken maksimum 3 litre su tüketilir. Mysteam'de kullanılan sadece su buharıdır, ekstra hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır. Uygulama sonrasında aracın boyası pürüzsüz, parlak görünüme kavuşur, iç temizlikte ise sterilizasyon sağlanır. Klasik sistemlerde basınçlı su tüm kiri motorun altına toplar ve bir tabaka oluşmasına neden olur. Ayrıca basınçlı su ateşleme sisteminin ömrünü azaltarak ani arızalara neden olur. Mysteam Car Clean'de ise motor temizliği daha güvenli yapılır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön