NATO'daki skandala yönelik İngiliz Büyükelçi'den flaş açıklama

Türkiye'nin İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, NATO'da yaşanan tatbikat skandalı hakkında açıklama yaptı. Moore, yaşananları 'utanç verici bir olay' olarak nitelendirdi.

NATO'daki skandala yönelik İngiliz Büyükelçi'den flaş açıklama
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Bunların hepsi ama hepsi suni gündem .Dolar 4TL ye gelmiş, benzin 5.65 olmuş. ekmeğe %20 zam toplu görüşme öncesi ay enflasyon iner; görüşme sonrası çıkar.Yüzü kuru hükümet başka alemde, liyakat yok. AKP olmayanların yaşama şansı kalmamış. Ekonomi tirt. Gerisi boş iş. Yemisim rasimi, natoyu vs..
@ali_nedim_1984 hani Atatürkçüydünüz adamlar Atatürk'ü hedefe koymuşlar hala boş boş konuşuyorsunuz. İnsan 1 hafta aç yaşar ama onursuz 1 saniye yaşayamaz. Atatürk'e yapılan bu çirkin davranış sizi ilgilendirmiyor tabi onur kavramı da öyle.
Hükümeti düşürmek için doları şişiriyorlar millet ayık olun
@ustaaaaaaaaa he yaw bütün vergileride petrolüde hep hükümeti düşürmek için yükseltiyorlar.
@ustaaaaaaaaa ekonomi profesörü olacak adamsın. bu kadar basit hükümet düşsün diye dolar çıkıyor. ozaman desene hükümet düşene kadar daha çok çıkar. hükümette düşmeyeceğine göre . ozaman millet koşun dolar alın :D dolar 8 10 lira olur.
@ustaaaaaaaaa AMERİKA AÇIKDAN BU DEFADA EKONOMİDEN SALDIRIYOR . DAHA ÖNCEDE YAPDI BUNU.PKK PYD İŞİD RIZA DİYOR,BARZANİ DİYOR VİZE DİYOR,FETOCULARI SALIYOR TEK GAYE TÜRKİYEYF DİZ ÇÖKTÜRTMEK.BAŞARILI OLAMADIKÇA KUDURUYOR.BENİM ÜZÜLDÜĞÜM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN ABD YE DESTEK OLMASI, KENDİ ÜLKESİNE HAİNLİK ETMESİ.IRAKLI VE SURİYELİLER GİBİ.
@ustaaaaaaaaa doların bir düğmesi falanmı var sanıyorsunuz basınca şişsin bırakınca düşsün? doların bu kadar hareketli ve yükselme eğiliminde oluşu ekonomimizin güvensiz ve kötü gidişatta oluşunun resmidir. hükümeti düşürmek için dolar yükselmez, doları kontrol edemediği için hükümetler gider. akape hükümeti ekonomi ile ilgili pembe masallar anlatmaya devam edip en küçük olumsuzluğu dış mihraklara bağlıyor lakin dolar 3,96, euro 4,64, benzin 5,65, dizel 5,12 tl olmuş sen dolar düşsün diye bekle belki düşer!
@ustaaaaaaaaa bırdaha Türk siyasetıne gırmemek görünmemek üzere düşer insallah 15 yılda ulkemın ve mılletımın azına sıctı
Natonunda Ab ninde ben referandumdan sonra AB ye son idman diyen sahtekarlar itibarımızı zedeliyor yalan blof yapıp sonra degerlş dostum diyorlar Türk kanı taşısalar Türkiyedeki nato calışanlarının alayı sınır dışı edlirdi ATATÜRK olsa NATO ya şimdi sokup sokup çıkarmış ama heç blof yapmadan bunu yapardı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler