NATO'dan Türkiye-ABD arasındaki vize krizi açıklaması

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Türkiye ve ABD’ye ‘oturup konuşarak krizi çözmeleri’ çağrısında bulundu. AFP'ye konuşan Stoltenberg, Ben ABD ve Türkiye'ye sadece oturup çözüm bulmaları çağrısında bulunuyorum. Çünkü birlikte yakın bir şekilde çalışabiliyor olmamız birlik için önemli, özellikle o bölgede. Çünkü Türkiye terörle mücadele için kilit önem taşıyor" dedi."

NATO'dan Türkiye-ABD arasındaki vize krizi açıklaması

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Türkiye ve ABD’ye ‘oturup konuşarak krizi çözmeleri’ çağrısında bulundu.

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Türkiye ve ABD’ye ‘oturup konuşarak krizi çözmeleri’ çağrısında bulundu. Stoltenberg, NATO'nun iki kilit müttefikinin oturarak ilişkilerinde yaşanan krize çözüm bulması gerektiğini vurguladı.

"OTURUP ÇÖZÜM BULMALARI ÇAĞRISINDA BULUNUYORUM"

AFP'ye konuşan Stoltenberg, "Ben ABD ve Türkiye'ye sadece oturup çözüm bulmaları çağrısında bulunuyorum. Çünkü birlikte yakın bir şekilde çalışabiliyor olmamız birlik için önemli, özellikle o bölgede. Çünkü Türkiye terörle mücadele için kilit önem taşıyor" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Türkiyede ki Nato üslerini hele ki İncirliği uçuşa kapatın.. Kuzu kuzu geri adım atacaklar. Ama sizde nerede o cesaret !!?
TERÖR SORUMLUSU BASS OLDUĞU MÜTLETCE ÇÖZÜM ZOR
ESKİDEN SOĞUK SAVAŞ VARDI NATO KURULMUŞTU ŞİMDİ HÜKMÜ YOKKİ NATO NE OLMUŞ EMPERYAL HAÇLILARIN ASKERİ KANADI OLMUŞ BİZ TÜRKLER BU HAÇLI ÖRGÜTÜNDE BULUNMAMALIYIZ KENDİ BİRLİĞİMİZİ KURUP ORTASYA TÜRK BİRLİĞİ GÜÇLENİP HAÇLILARI DİZE GETİRMELİYİZ DÜNYAYA HÜKMETMEK İSTİYORSAL GÜNEŞ BİZ OLMALYIZ ONLAR ETRAFIMIZDA DÖNMELİ
Nato böyle istiyor haaa! Ne oldu kuyruk mu sıkışıyor? Çıkarınız ülkemiz çıkarlarının üzerinde olmasa siz de inceldiği yerden kopsun derdiniz.
Alman vekilleri incirlikte 1 günde askerleri ile görüştürdün? şimdi vize muHABBETİNDE neredesin firuze?
siz gidin teror sorununu amarikayla cozun cunki terorist olan onlar biz olmasak avrupa teror belasinda yikilip gider
Sayın Stoltenberg, Amerika Amerikalıların kontrolü altında değilki oturup konuşalım, Yönetim idaresindeki CIA gibi, Pentagon gibi en hassas kurumları Yahudiler ele geçirmiş ve Amerikayı Orta Doğudaki çıkarları için ordularıda dahil istedikleri gibi yönlendirip kullanıyorlar e Türkiyeylede Filistin ve Gazze konularında İsrail ters düştüğüne göre Amerikaylada bu duruma gelmemiz gayet normal, Amerikanın bölgemizde PKK=PYD gibi IŞİD gibi terör örgütlerini bize karşı silahlandırmasıda Amerikadaki Siyonist Yahudi lobilerinin işi. Amerika bu Yahudilerden paçasını kurtaramzsa sonu çok kötü.
önce barış çağrısı yapıyorsun arkadan da şavaş başlatuyorsun nasıl güvenelim
Diğer Haberler