Ne iPhone X ne Galaxy S9: Huawei Mate 20 AnTuTu’yu salladı

Henüz Huawei P20 ve Huawei P20 Pro modelini yeni tanıtan Huawei, Huawei Mate 20’nin üzerinde çalışmaya başladı. Huawei Mate 20 rekorlar kıran performansı ile AnTuTu’da ortaya çıktı.

Ne iPhone X ne Galaxy S9: Huawei Mate 20 AnTuTu’yu salladı

Huawei Mate 20, Huawei’nin P20 ve P20 Pro’dan sonraki en büyük kozu olarak görülüyor. Huawei P20 Pro ile performans konusunda yeni adımlar atan Huawei, bu başarısını Huawei Mate 20’ye taşıyacak hem de bir rekorla.

HUAWEİ MATE 20’NİN İŞLEMCİSİ DEĞİŞİYOR

AnTuTu Benchmark testinde ortaya çıkan verilere göre Huawei Mate 20, Huawei P20’lerde kullanılan Kirin 970’den farklı olarak Kirin 980 işlemci ile gelecek. Huawei Mate 20’nin en büyük artılarından biri yapay zekaya sahip olan bu Kirin 980 işlemci olacak.

ANTUTU

HUAWEİ MATE 20 ANTUTU’DA REKOR KIRDI

Öyle ki Kirin 980 kullanan Huawei Mate 20, daha satışa çıkmadan gösterdiği performans ile AnTuTu testinde 356 bin 918 puan aldı ve AnTuTu’daki en hızlı telefon oldu. Böylece Huawei Mate 20, piyasaya çıktığında rekabet edeceği iPhone X, Samsung Galaxy S9, Sony Xperia XZ2 gibi rakiplerine fark attı.

HUAWEİ MATE 20 ÖZELLİKLERİ

Huawei Mate 20’nin diğer özellikleri hakkında şimdilik bir bilgi yok. Ancak performans konusunda bu denli üstüne düşülen telefonun 6GB RAM’den aşağı bir RAM değeri ile gelmesi beklenemez. Huawei P20 Pro’da kullanılan kameraların da Huawei Mate 20’de kullanılması diğer öngörüler arasında.

Okuyucu Yorumları 6 yorum
çinden huawei pro10 mate aldım. Türkiyeye getirdim. Baktım App ler çince. değiştiremedim. müşteri hizmetlerini aradım. cevap şu: çinden gelen telefonlara destek veremiyoruz. dedim ücretini ödeyeyim dedilerki yok. dedim Huawei dünya markası, bak ben öbürünü kullanıyorum, dediler aldığınız yere başvurun. çine git. dedim siz iyimisiniz. alttan alttan dedilerki bizden almamışsın. onun için seni doğduğuna pişman edeceğiz. anlicanız telefon türkiyede çöp oldu. türkiye disribitörü sana diyom bu kafayla giderseniz türkiyede işiniz zor.
reklam kokan hareketler bunlar
isterse 1m puan alsın, piyasaya çıkıyor 5 ay geçmeden fiyat yarıya düşüyor. Elinden çıkarmak istesen varyaaaa 4bine aldığın alete 1000 lira vermiyorlar. Yani gerçekten huawei rekabet etmek istiyorsa, telefonlarını iphone fiyatına satmayacak kardeşim.
sandığınız kadar kaliteli değil ve çok pahalı huwei.malesef sonu iyi değil bu markanın cep sektöründe
parayla vermişlerdir reklamı...
SİZ ÖNCE SAR DEĞERİNE ÇARE BULUN TAVAN YAPIYOR.
Diğer Haberler