SPOR

CANLI

Ne yaptın Volkan! Tam 35 maç...

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'in bugüne kadar görev aldığı 35 zorlu derbide sarı-lacivertliler yenilgi yüzü görmedi.

Ne yaptın Volkan! Tam 35 maç...

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Volkan Demirel... Fenerbahçe'nin vazgeçilmezi. Tecrübeli file bekçisi bugüne kadar sarı-lacivertli takımda birçok başarıya imza attı. Her zaman kendisini geliştirerek Fenerbahçe kalesinin vazgeçilmezi oldu.

Tecrübeli kalecinin bu başarısı tesadüf değil. Volkan'ın Kadıköy'de görev aldığı tam 35 derbide Fenerbahçe bugüne kadar yenilgi yüzü görmedi. Volkan Demirel'in görev aldığı 14 Galatasaray, 11 Trabzonspor ve 10 Beşiktaş derbisinde Fenerbahçe'nin bileği bükülmedi ve sarı-lacivertliler yenilgi yüzü görmediler.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Trabzonspor maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125157/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/5353-fenerbahce-trabzonspor-macindan-kareler-2015-2016.html)

Tecrübeli kaleci bu başarısıyla ilgili olarak da hayli iddialı konuşuyor. Volkan 35 maçlık başarısıyla ilgili olarak "Sıkıntı yok. Bu seri bırakana kadar devam edecek" diyerek kendine olan güvenini açıkça ortaya koyuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
ALLAH ALLAH TÜRK TELEKOMDA SNEİDER"İN 2 FÜZESİNE SADECE BAKAN KİMDİ ACABA?
@nuhuca OKKUZ KADIKOYDE DIYORLAR OKKUZ YAVRISI
@nuhucar .haci yaziyi tam oku kadikoydeki 35 mac diyor yanlislik olmasin
@nuhucar kadıköyde demiş.. kaçıncı sınıftan terksin?
@nuhucar KADIKÖYDE GÖREV ALDIĞI DİYO....HABER...
@nuhucar Haberi iyi oku nerede yaziyor
@nuhucar ulan salak kadıköyde diyor
@nuhucar ali sami yen son derbi ve türk telekom arena ilk derbi sonuçları neydi hatırlıyor musun yoksa içinde patlayan bombayı hissetmedin mi?
@nuhucar okuduğunu anla,yazıda Kadıköy diyor
@nuhucar angut haberi tam oku diyor ki Kadıköy'de... İşte bariz 6S taraftarı...
@nuhucar haberi nerendne okuyorsun "olkan'ın Kadıköy'de görev aldığı tam 35 derbide Fenerbahçe bugüne kadar yenilgi yüzü görmedi. " kadıköyde diyor türk telekomuda kadıköy biliyorsan o ayrı
Milli kaleciye sağlık ve başarılar...
fatıh terim denen adam anlasa egerspor anturonörü ise anlar yok halada ben başka kaleci kaleye koyacagım derse oda ferderesyonon sorunu ama şanş bidaha gülmez
Takım
O
Av
P
Geri Dön