Neslihan Atagül'den eşi Kadir Doğulu'yu şaşkına çeviren sürpriz

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'ya Vuslat dizisinin setinde doğum günü sürprizi yaptı. Doğulu, eşinin sürprizi karşısında şoke oldu.

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül, 2016 yılının Temmuz ayında dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı Kadir Doğulu ile dünya evine girdi.

Oyuncu, şimdilerde Vuslat dizisinde oynayan eşi Kadir Doğulu'ya sette sürpriz yaptı.

NESLİHAN'I GÖRÜNCE ŞOK OLDU

Dizinin çekimlerinde rol gereği masada oturan Kadir Doğulu, çekimlerin başlamasını beklerken hayatının en güzel sürprizlerinden birini aldı. Başka bir yöne bakarken elinde pastayla yanına oturan eşi Neslihan Atagül'ü gören Doğulu, adeta şok geçirdi. Sürpriz karşısında çok mutlu olan Doğulu, eşini öperek teşekkür etti.

oyuncu-neslihan-atagul-dizi-setinde-esine-11968737_5035_m

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

İkilinin sürpriz doğum günü videosu sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Videoyu izleyenler "Aşklarına ve evliliklerine inandığım çiftlerden biri" yorumunu yaparken bir başka kullanıcı ise "Çok güzeller" yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Şoke olmuş muş muş muş... Çokta tınnnnn. Şoke olmuş ise bunların ki, laf olsun evliliği, ya da evlilikte yolunda gitmeyen bir şeyler var ki adam şok olmuş.
Kadir'den çok önçe onu keşfettim ama para yok garibim.2006 senesi idi,daha kadır'ın ismi bile yoktu,kimse beğenmez'di ama ben vuruldum'du,millet beni anlamadı,garibim çünlü,seneler sonra kadır buldu,mutlu olurlar inş.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler