MAGAZİN

Nihal Candan'dan yarı çıplak kar pozu! Mini şortuyla nefes kesti: "Siz yeter ki isteyin"

Son dönemde paylaşımları ve İzzet Yıldızhan ile yaşadığı polemikle gündeme gelen Nihal Candan'dan yarı çıplak kar paylaşımı geldi. Sosyal medyada gündemden düşmeyen isim, bu kez kar manzarasında ve mini şortuyla verdiği pozu paylaştı.

Nihal Candan'dan yarı çıplak kar pozu! Mini şortuyla nefes kesti: "Siz yeter ki isteyin"

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak İzzet Yıldızhan'la çatışma yaşayan İşte Benim Stilim yıldızı Nihal Candan, karlara aldırmadan yarı çıplak poz verdi.

SOĞUK HAVAYA ALDIRMADI!

Çizme giydiği, bere ve eldiven taktığı görülen Nihal Candan'ın kar soğuğuna rağmen mini şort ve crop top giymesi dikkat çekti. Candan, balkona çıkarak kar manzarası eşliğinde poz verdi.

xcvbdcfvsdf

"DONDUM BEN BAKINCA"

Candan'ın pozuna karşılık pek çok beğeni ve yorum gelirken, kimi takipçisi "Dondum ben bakınca" şeklinde yorumda bulundu.

11sdfsdfsdfgdfgsdf

Nihal Candan, daha önce yaptığı bir paylaşımda İzzet Yıldızhan'ın ''Sahneye de külotla çıkmayın ya! Aileler izliyor'' sözlerine karşılık, ''Böyle düşünen erkekler bana sapık gibi geliyor'' yorumunda bulunmuştu.

22xcvsdcvsdcvbdc

Fenomen isim geçtiğimiz günlerde de, Instagram hesabından paylaştığı bikinili pozlarına, ''Kostümlerim Gülşen'in sahne kostümleriyle yarışır. Ne diyorsunuz İzzet abi?'' notunu düşmüştü.

33asdfvgsdfgsdfg

44xdcsxdcsd


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler