SPOR

CANLI

Nihat Doğan, Hurma'ya patladı..!

Nihat Doğan'ın, Twitter'da yazdıkları yeni bir polemik konusu olacak türden...

Nihat Doğan, Hurma'ya patladı..!

Galatasaray taraftarı olan ünlü şarkıcı Nihat Doğan sosyal paylaşım sitesi Twitter'da, Kayserispor ve Süleyman Hurma ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

Kayserispor taraftarınında tepkisini çeken Nihat Doğan ''Süleyman Hurma'ya kizginim ve Galatasaray kongre üyesi olarak kızma hakkım var. Yüz yıllık caimaya karı gibi lafını alamaz'' ve '' Topçu ayartıyor demeyecek derse bende Galatasaraylı olarak karı gibi Bobo'yu Troisi'yi ayartan adama hesap sorarım. Üstünüze alınmayın'' şeklinde tweetler paylaştı.

İşte Nihat Doğan'ın tepki çeken söylemleri...

nihatdogan-twit.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
Adamın ne olduğu tuttuğu takımdan belli.Kalitesiz palyaço
senin tutugun takımda ya şikeci,yada borçludur,kendinize bakın,ezik
ömer nihat sana bi gömer dünyan döner
vah garibim 6alatasaray vah ne hallere düştü savunacak yöneticisi de kalmadı takımı kimler savunuyor meşhur olmak için anası yaşındaki karıyla beraber olandan ne hayır gelirki bide kalkmış 6alatasarayı savunuyor adamım diye
sahanızda oturttuk size şimdi keyfını çıkarın şike şike şampıyonuz
günün malı burda başka yerde aramayın. el salla snerk oç.
boboyu sendenmi aldı hıyar galatasaray çokmu etik davranıyor hem sen kimsin ya her zikkıma maydanoz oluyorsun sen ne anlarsın futboldan adana karpuzumu sandın herkes haddini bilecek sende haddini bil nihat efendi.sen köpeksiz köy bulmuş deyneksiz geziyorsun.herşeyede fazla burnunu sokma sonra burnun kirlenmesin.
Kadıköyde şampiyonluğu bize verip 55 bin kişinin melul melul bakışları,Pendik deyince eli ayağı birbirine dolaşanlar,Avrupa'da sıfır çekip rezil olanlar,6 rakamını sevip 7'den korkanlar,2006'da Denizli'de ağlayanlar,20:45'te başlarına birşey geleceğini sananlar,Halen Bursa'dan gol haberi bekleyenler daha çook beklersiniz çook. En büyük " GALATASARAY " bunu beyninize kazıyın artık...
Takım
O
Av
P
Geri Dön