Nihat Doğan'ın 'Nazım Hikmet'li veda konuşması sosyal medyanın diline düştü

Survivor All Star'da bu hafta yapılan SMS oylaması sonucunda elenen isim Nihat Doğan oldu. Yine aforizmalarla dolu bir veda konuşması yapan Nihat Doğan, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Nihat Doğan'ın 'Nazım Hikmet'li veda konuşması sosyal medyanın diline düştü

Nihat Doğan veda konuşmasında "Çok istedim ama Nazım Hikmet'in Çok güzel bir sözü var. Diyor ki, 'Ben elmayı sevdim. Elma beni sevmedi'... Ben Survivor'ı sevdim ama Survivor beni sevmemiş demek ki. Biz kadere iman etmiş insanlarız" ifadelerini kullandı.

Nihat Doğan'ın iddia ettiği gibi Nazım Hikmet'in "Ben elmayı sevdim. Elma beni sevmedi" diye sözü bulunmaması sosyal medyada tepkilere neden oldu.

İşte o tepkilerden bazıları şöyle:

yg

22

Capture1

Capture

Screenshot_4

Screenshot_3

Screenshot_1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Yani anlamadığım en büyük nokta bu Nihat Doğan kim buna nşye bu kadar pirim yaptırıyorlar bu ülkeye kattığı ne var bence ekranlara bile çıkarılmaması gereken lüzumsuz bir insan
bu sahsiyetsize kanalında iş veren halk dusmanidir dönme kişilere pirim vermeyin lütfen hangi kanala çıksa memlekettekiler o kanalı tv listesinden siliyor dikkate alın bunu tv ciler
memleket te bu insan para kazanıyor !!!????????
kilolarınla oyun kazanamamanla takımın enzayıf halkası sendin.zaten.ki sevme işine kalırsan seni kimse sevmiyor..
bu kadar tepki çektiyine göre baya bir izleyicisi var agzı laf yapıyor ve işte yapıyor bence sevmeyenler nihatı kıskanıyor hazmedemiyorlar kime nezararı var herkes yorum yapmadan önce kendine bakmalı merak ediyorum siz nasıl karektere sahip siniz
Her insan gibi ,Nihatında saçmalama hakkı vardır,az çok saygı duymak lazımdır,vesselam.
ve bu şahıs bir de utanmadan özgecan olayından sonra survivor'a gidecektim gidemedim. 600 bin tl'ye mal oldu bana demiş ve haberini yapan köşe yazarlarına dava açmıştı. herkes almış ağzına bir iman kelimesini yolunu buluyor. iman göstere göstere şov olsun diye yapılmaz. senin ve senin gibi dini kullanıp ekranlarda mağdur edebiyatı yapanları Allah ıslah etsin..
artık rahat rahat izlerim
simdi izlerim işte
uff ne kadar çok konuşup insanı yoruyosun biz üşendik la sen yerine
şunu adam yerine koyup tv lere çıkarmayın..geçmişi belli
kendini begenmiss ustun zekali gostermeye calısan uydurma dizeler sallayip şair edasına burünmeye calisan bi zat kendisi. survivor da en zayıf halka iken en güclü modunda elestiri yapmasyla ekranlarda ne kadr komik bir duruma düstügünün farkinda mi acaba..ne yapsın gündemde kalmaya çalıyor sanırım. sesiyle kalamadi kişiligiylee tutunamadi birde bu yolları denemek istemiş sanırîm. BaşarıSIZlıkların devamını diliyorum.
keşke hiç doğmasaydın,Türkiye ye sunulan tipe bak!
kendini begenmiş ukala herifin teki
Acur sevseydin acunda seni severdi
izlemem hiç birini.bir şeyimde eksilmedi bugüne dek
BELKİ SENDEN SONRA İZLEYENLER ATRABİLİR Çok boş bilmiş
ada dedikoducu dan kurtuldu
bunlar da bizim imtihanınız. allahın parmağı yok ki gözümüze soksun.
Diğer Haberler